Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Προκειται για την ψιλολιγνη μελαγχροινη αλεξανδρα από τη φυλης 65β πριν τρια χρονια περιπου για την οποια υπηρχαν διθυραμβικες κριτικες.Την ειχα παρει και εγω παρολο που δεν ηταν ακριβως του στυλ μου και ειχα μεινει ευχαριστημενος από την συμπεριφορα της.Σημερα το πρωι που την ειδα στο υπογειο του 92 θα ηταν σιγουρα,συνειδητα και ωριμα η επιλογη μου για καταθεση αν δεν δουλευε στο μικροσκοπικο αυτο μπουρδελακι .Εχει παρει ελαχιστα κιλα που την κανουν πιο ελκυστικη,διατηρωντας το λεπτο της σωμα αλλα παραλληλα εχει μαυρισει κιολας.Ειναι αυτό που ειχα γραψει σε μια κριτικη μου,ότι περα από τα ακαποτα και τα φουλ προγραμματα μια κοπελα μπορει ν αυξησει την πελατεια της προσεχοντας την εμφανιση της,την επιδερμιδα της ,το προσωπο της.Η αλεξανδρα ηταν παραλληλα και περιποιημενη και καθαρη.Ομως το απογευμα την ξαναειδα και δεν ηθελα να χασω ξανα αυτη την ευκαιρια.Η κοπελα ηταν πραγματικα παρα πολυ καλη,προθυμη και συνεργασιμη παρολη τη διπλοβαρδια..Ανεβηκε απο πανω μου αρχικα και ειχα την ευκαιρια να την χαιδευω σε ολο της το σωμα ,κατοπιν στοματικο και μετα παλι απο πανω μου με τα κορμια μας σε πολυ στενη επαφη.Πραγματικα πολυ ωραια σταση,ξαπλωτα και οι δυο και κατοπιν σηκωθηκα κινουμενος προς την ακρη του κρεβατιου εξακολουθωντας να εχω το μωρακι απο πανω μου.Απο το καθρεφτη εβλεπα και τους δυο μας μαζι και πραγματικα η εικονα ηταν απολαυστικη,κατοπιν ιεραποστολικα,πλαγια με τα προσωπα μας το ενα απεναντι στο αλλο και τελος πισωκολλητα.Λιγο πριν μπω ημουν ετοιμος σχεδον να τελειωσω,γι αυτο σταματησα για λιγο μεχρι να ελεγξω την ασυγκρατητη επιθυμια μου και κατοπιν συνεχισα εχοντας τη στα τεσσερα.Ε αυτη η σταση ηταν ολα τα λεφτα,εχει φοβερο κωλαρακι,φοβερο.. ,ωραια ποδια και η θεα του κορμιου της στον καθρεφτη ηταν πραγματικα το κατι αλλο..ενω και η ιδια σε αυτη τη σταση και μπρουμητα,οχι διακριτικα αλλα επιμονα μπορω να πω κοιτουσε και αυτη τον καθρεφτη.Σε αυτη τη σταση ηρθε και το τελος μετα απο καποια λεπτα και αφου πραγματικα ημουν απολυτα γεματος και ολοκληρωμενος απο αυτη τη συναντηση.Πραγματικα ηταν τελεια και αν τη πετυχω ξανα, ειδικα αν ειμαι στη φαση που θα ηθελα κατι πολυ τρυφερο και ομορφο σαφως θα την ξαναπροτιμησω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 19, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού