Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 9 10
FKK/Sauna Club 21072
Γενική Εντύπωση
 
5.0
Πήγα από περιέργεια να το δω αλλά το μετάνιωσα...Όπως λένε οι Γερμανοί μόνο για τους τουρίστες είναι το μαγαζί...Γεμάτο Ασίατες .

Σαν χώρος δεν μου άρεσε...πολύ σκοτεινός με μια μικρή πισίνα για χαβούζα...

Είχε δωρεάν ίντερνετ όμως και ειδικούς χώρους για καπνιστές ώστε να μην βρομάνε τα τσιγάρα...


Είχε φαγητό που τρωγότανε και εστιατόριο καθαρό με σχετικά πλούσιο μενού.

Σου την πέφτουν όλοι την ώρα τα μπάζα του μαγαζιού και σε πρήζουν...σου πιάνουν τον πούτσο σε γλύφουν κτλ...

Λίγες κοπέλες , μέτριες και όλες πάνω από 21 γιατί στο εν λόγο μαγαζί για να δουλέψει μία κοπέλα πρέπει να είναι πάνω από 21.

Είχε δύο πολύ καλές που είδα μόλις μπήκα αλλά εξαφανίσθηκαν σε χρόνο ντε τε και δεν τις ξανά είδα...
Όλες οι άλλες μέτριες και σε επίπεδα μπουρδέλων....και σχετικά λίγες κοπέλες και πολλές Ισπανίδες.
Επειδή δεν βρήκα τίποτα καλό πήγα έκανα 30 λεπτά μασάζ με 30 ευρώ.
Μετά περίμενα πάλι καμιά ώρα και έκοβα βόλτες μπας και βρω καμιά καλή αλλά τίποτα. Επειδή άρχισα να βαριόμουν και ήθελα να φύγω πήρα μία μέτρια Ιταλίδα από την Καλάμπρια η οποία σε έγλυφε σαν σαύρα. Είχε συνέχεια την γλώσσα έξω και σε έκανε γλωσσόφυλα σαν σαύρα και τσιμπούκια (χωρίς προφυλακτικό) ....Μετά από λίγο μου έβαλε το προφυλακτικό και την γάμησα στα τέσσερα. Αγγαρεία γαμήσι έκανα και εγώ και αυτή...
Όταν έφυγα από το μαγαζί μου ζήτησαν έξτρα αλλά 6 ευρώ...τους ζήτησα τον λόγο και μου είπαν ότι ήπιες ένα ρεντμπουλ... Τους είπα ότι όταν μπήκα μέσα μου είπατε ότι έχω και ένα δωρεάν ποτό και ρώτησα τον μπάρμαν αν το ρεντμπουλ είναι δωρεάν και μου είπε ΟΚ και μου απάντησαν ότι δεν μου είπαν τίποτα τέτοιο και ότι μάλλον θα μπερδεύτηκα και εγώ και ο μπάρμαν...Δεν πρόλαβα να πω τίποτα άλλο και ήρθε δίπλα μου ένας φουσκωτός του μαγαζιου και έβηξε... νονος του είπα...του φευγάτου η μάνα δεν έκλαψε ποτέ ...πάρτε και τα 6 ευρώ και αν με ξάναδείτε γράψτε με....

Κόστος 75 είσοδος +30 το μασάζ + 6 το ρεντμπουλ + 50 το γαμήσι = 161 πεταμένα λεφτά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία Επίσκεψης
Ιουλίου 16, 2011
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Μικρό και άβολο

Είσοδος

Η τιμή περιλαμβάνει
Φαγητό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι
Μπορείς να φέρεις δικά σου;
Ναι
Τα αποδυτήρια ήταν
Αρκετά καθαρά
Oι τουαλέτες ήταν
Αρκετά καθαρές
Τα ντους ήταν
Αρκετά καθαρά
Τα δωμάτια ήταν
Αρκετά καθαρά
Γενικά ο χώρος ήταν
Αρκετά καθαρός

Δωμάτια

Είχαν έξτρα πετσέτες;
Όχι
Ήταν άνετα;
Όχι, ήταν μικρά

Χώρος/Εγκαταστάσεις

Ο χώρος από άποψη αισθητικής και άνεσης ήταν
Μέτριος

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Λίγες
Ανανέωση γυναικών
Δεν ξέρω (μια φορά πήγα)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μεγάλη
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Μέτρια
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Μέτρια
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Μέτριες
Σύνηθες κόστος γαμησιού
50
Σύνηθες κόστος BBJ (πίπα χωρίς προφυλακτικό)
μέσα στα 50 με το γαμήση είναι
Σύνηθες κόστος CIM (χύσιμο στο στόμα)
+50
Σύνηθες κόστος A-level (πρωκτικό)
+100 Μερικές

Ανακεφαλαιώνοντας...

Σύνολο γαμησιών;
1
Συνολική διάρκεια επίσκεψης
2
F
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού