Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 88 10
Sex Studio 126651
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Γραφω δευτερη κριτικη για την Ντενισα-αν κ δεν το συνηθηζω να γραφω κριτικες για ιδιες κοπελες -για εναν κ μονο λογο...Για να ενημερωσω τους φιλτατους συναγωνιστες οτι η Καυλιαρα τσεχα τιμαει κ το ταπεινο 30 αρακι...Ειναι λιγες οι φορες που με 30 αρι εχω χαρει σπεσιαλ γαμισι...Η ντενισα ειναι vfm//Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Μπαινει στο δωματιο κ με πλακωνει στα γλωσσοφιλα,στα κοπλιμεντα,στα τριψιματα κ χωνεται στην αγκαλια μου...κανει σφιχτο τσιμπουκι,ρουφηξε μπαλες,δαγκωσε τις ρωγες μου κ με καβαλησε αφηνιασμενα...το γαματο κλου της υποθεσης οτι στο ιεραποστολικο που ακολουθησε,συνεχησε την ιδια γαματη gfe συμπεριφορα κ μου εκανε τρελα οκταρια κουνωντας την λεκανη της,υποβοηθωντας την βαθεια δυεισδηση που της εκανα....εκει εχυσα γιατι δεν αντεξα...κ παρολο που τελειωσα με κρατησε στην αγκαλια της με φιλακια κ χαΐδακια,με αποτελεσμα να μου ξανα-σηκωθει ενω βρισκομαι ακομη μεσα της...το μωρο ηθελε κ δευτερο γυρο γιατι αρχησε να ξανακουνιεται χαμογελωντας πονηρα...αν δεν φοβομουν την αντοχη του προφυλακτικου θα την ξανα-τιμουσα....ΚουλΚουλΚουλΧρειαζεται να γραψω τιποτα αλλο??δεν νομιζω...τρεχτε//////Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

επιβεβαιωνω το παλικαρι απο κατω...στις 29 την κοπαναει κ θα λειψει για ενα μηνα Τσεχια...απο Σεπτεμβρη ξανα στην Βιλλα κ οχι αθηνα....χε,χε,ΣπασίκλαςΣπασίκλας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 18, 2011
Όνομα κοπέλας
Ντενίζα
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.094
Πόντοι:
7.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού