Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 822875
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπερα,καταρχην οτι και να πω για την συγκεκριμενη κοπελα ειναι πολυ λιγο,για να περιγραψεις το τροπο με τον οποιο σε περιποιειται πρεπει να γραψεις πολλες σελιδες,οποτε θα αναφερω περιληπτικα την συναντηση μας.Αφου φτανω στο μαγαζι,χτυπαω το κουδουνι,ανοιγει η πορτα και μπαινω στο σαλονι.Βγαινει η υπηρεσια,με χαιρεταει και πριν προλαβει να μου πει το ποιες κοπελες δουλευουν,τις λεω οτι εχω μιλησει με την Αντζελα και αφου καταλαβε ποιος ειμαι,πληρωσα και ανεβηκα στο δωματιο 4.Εκανα το ντουζακι μου και μετα απο μερικα λεπτα ακουω τακουνια στις σκαλες,ερχοταν το μωρο μου.Μολις ανοιγει η πορτα αντικρυσα ενα μελαχρινο αγγελο,με κατι σεξυ ασπρα εσωρουχα της ΜΕD,αφου χαιρετηθηκαμε μιλησαμε λιγο και ξεκινησαμε το παιχνιδι.Αφου σηκωθηκαμε απο το κρεββατι με πηγε στον περιφημο σταυρο,με εδεσε και ξεκινησε με χαλαρα φιλακια στο στηθος και σιγα σιγα κατεβαινε προς τα κατω,περιποιηθηκε τις μπαλες και μετα ξεκινησε μια πιπα ονειροοοο.Μετα απο μερικα λεπτα,βλεποντας οτι δεν θελω και πολυ για να τελειωσω,με ελυσε την πηρα στην αγκαλια μου και την οδηγησα στο κρεββατι,εκει συνεχισε παλι πιπα φορωντας αυτη την φορα και το προφυλακτικο.Αφου καναμε τρελο και παθιασμενο σεξ,αλλαξαμε μερικες στασεις και επηλθε το μοιραιο.Συμπερασμα ολα ηταν τελεια,καλυτερα δεν γινοταν τωρα το μονο προβλημα ειναι το πως θα παω το πρωι στην δουλεια,αφου εκτος του οτι με ξεθεωσε το μωρο μου δεν θα εχω ουτε μυαλο για να δουλεψω,αλλα χαλαλι του γιατι αξιζε.Ενα μεγαλο Ευχαριστω πρωτα στην Αντζελα που τα κανονισε ολα οπως ηθελα και μετα Ευχαριστω το μωρο μου που με περιποιηθηκε οπως παντα,με τον δικο της ξεχωριστο τροπο.Φιλακια πολλαααααααα,εις το επανειδιν μωρο μουυυυυ.

Υ.Γ Κωστας ο ΑγαπουληςΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 17, 2011
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Kostas99
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
923
Πόντοι:
3.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού