Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η αποψινη εμπειρια στο εν λογο μαγαζι ηταν μακραν η χειροτερη της "καριερας" μου.Νιωθω την υποχρεωση επειδη το site με εχει βοηθησει πολυ,να σας βοηθησω να αποφυγετε την φολα.Μπαινοντας σε αυτο το μαγαζι ειδα την κοπελα η οποια ηταν μετριου αναστηματος,με κοντο μελαχρινο μαλλι και full προγραμμα,δεν θυμαμαι το ονομα αν καποιος την αναγνωριζει ας βαλει ενα σχολιο για να σωσει κοσμο.Με το που μπηκε στο δωματιο ρωτησα τα τυπικα μου ειπε οτι ειναι 18 και οτι ειναι απο ισπανια(παπαρια ισπανιδια) μεσα στα πρωτα 2 λεπτα καταλαβα οτι ειναι ξεπετα σκεφτηκα να φυγω αλλα δν το κανα(μαλακια μου μεγαλη!).Ξεκινησε με αθλια πιπα στην οποια σταματαγε και τον επαιζε.Καθε φορα που την χουφτωνα μου ελεγε "Οχι ετσι πιο σιγα" ενω εγω ισα-ισα που ακουμπαγα,στην συνεχεια την εβαλα στα 4 και της ειπα να την παρω απο πισω,εβαλε μπροστα μου και γω δεν ξερω ποση κρεμα και επερνε στασεις στις οποιες δν μπορουσα να της τον βαλω καλα,προσπαθησα να της πω να κατσει καλυτερα γτ δεν μιλαγε ελληνικα και ενω της εδειχνα να κατσει καλυτερα, μου ελεγε "Don't push".Επειδη δεν αντεχα αλλο της ειπα να μου τον παιξει και μετα απο λιγο τελειωσα και ακομα και εκεινη την στιγμη που τελειωνα μου ελεγε "μην με ακουμπας ετσι"...Συναγωνιστες μακρια...Αααχχχχχχχχχ που εισαι ρε Καρμεν?!

Opeth συγκρατησου αρχες Αυγουστου θα ξαναρχισουμε τις τσαρκες..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 16, 2011
Υπηρεσίες
millepetrozza
Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
31
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού