Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 50 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αγέραστη η Έλενα. Είχα τρία χρόνια να τη δω, τότε (2008) ήδη τη θεωρούσα "παλιά", τώρα δε έχει ομορφύνει ακόμα περισσότερο. Δεν έσπασε καθόλου, δέρμα εφηβικό, κορμάκι κοριτσίστικο, εκκολαπτόμενο και κυρίως μέσα στην κάβλα!! Και Με πυράκτωσε για τα καλά!! Να ευχαριστήσω τους συναγωνιστές, χάρη στις πληροφορίες των οποίων κατάλαβα ότι η εν λόγω "Έλενα" είναι η Έλενα που ήξερα και που καταχάρηκα όταν έμαθα ότι παίζει ακόμα μπάλα...
Τι να πω; Μέχρι πριν την επίσκεψη τα πρωτεία στην προτίμησή μου τα κρατούσε η Νταϊάνα η βουλγάρα. Τώρα, κλονίστηκαν τα θεμέλια. Είχα πραγματικά καιρό να βιώσω κάτι τέτοιο, πιστεύω ότι μου έβγαλε τον καλύτερό μου εαυτό, πράγματα που δύσκολα μου ενεργοποιούνται. Είναι να σε εμπνέει η γυναίκα, τέλος. Είδα σε μένα ένα άλλο εαυτό, όλα να λειτουργούν άψογα, να έχω ατελείωτη όρεξη, να τολμάω, να διεκδικώ, όλα να πάνε ρολόι. Ευχαριστήθηκα σεξ. Παρόλο που για στομόφιλα απόφυγε επιδέξια. Αν ληφθεί υπόψιν ότι τρελλαίνομαι γι' αυτά (βλ. Νταϊάνα) και χθες ούτε "γουλιά" δεν ήπια αλλά παρόλα αυτά έφυγα κατευχαριστημένος, ικανοποιημένος 100%, καταλαβαίνετε για τι ποιότητα σεξ, τι ύψος ηδονής μιλάμε.
Δεν περιγράφω άλλο._

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 14, 2011
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Υπηρεσίες
kostas-1971
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού