Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142913
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
... με στοχο την περαιτερω αναπτυξη και συσφιξη των ελληνο-ουγγρικων σχεσεων πραγματοποιηθηκε την Παρασκευη 8 Ιουλιου .Η συναντηση αναμεσα στις δυο πλευρες διεξηχθη σε πολυ θερμο κλιμα και ηταν ακρως εποικοδομητικη.Ηταν η πρωτη μου αποστολη στον συγκεκριμενο χωρο και την βρηκα ακρως απολαυστικη αν και το παραβολο εισοδου ηταν καπως τσουχτερο.
Η πρεσβειρα Λαουρα εμφανισθηκε με ενα ασπρο εμπριμε στριγκακι που δημιουργουσε αντιθεση με το ηλιοκαμμενο δερμα της. Ειναι 21 ετων,μικροσωμη,με κοντο καστανο μαλλι, μικρα και στητα βυζακια και με εναν κωλο πολλα υποσχομενο.Κατεθεσα 80 e για προγραμμα με στοματικο και 69 και η υπευθυνη προσωπικου και δημοσιων σχεσεων με οδηγησε στο oral γραφειο.
Μολις μπηκε η Λαουρα μου εσκασε ενα φιλακι στον ωμο.Εβγαλε το στριγκακι της και ξαπλωσαμε για να ξεκινησουμε με 69.Η γλωσσα μου επεκταθηκε και στην σφιχτη κωλοτρυπιδα της κατι που της αρεσε ιδιαιτερα.Συνεχισα να την γλειφω και οταν ξαπλωσε ανασκελα.Την φιλησα και στα χειλη αν και ανησυχουσε μηπως της εφυγε κραγιον η make-up.Της ειπα οτι και χωρις αυτα παλι ομορφη θα ειναι κατι που της αρεσε και την χαλαρωσε αρκετα.Ηταν πλεον ετοιμη να περασουμε στο κυριως θεμα της συνομιλιας μας.
Με καβαλησε.Μου αρεσε η κινηση της αλλα περισσοτερο της αρεσε οταν αρχισα να κινουμαι εγω με αποτελεσμα να ανοιγοκλεινει τα ματια κια το στομα της με εναν γλυκο και παιχνιδιαρικο τροπο και να αφηνει υπεροχα βογγητα στην ατμοσφαιρα.Οπως ηταν καθισμενη στον πουτσο μου ολοκληρωσε μια πληρη περιστροφη 360 μοιρων γυρω απο τον αξονα της ,ενα πραγματικα εντυπωσιακο οπτικο εφε. Το ιεραποστολικο ηταν πολυ ανετο με πολλα φιλακια στα χειλη.Την γυρισα στα πλαγια και ενω την καρφωνα χουφτωνα τα βυζακια της( χουφτωσ'την , χουφτωσ'την) και μετα ξαπλωσε μπρουμυτα.Τοποθετηθηκα απο πανω της, ταισα για λιγο ακομα το πεινασμενο μουνακι της και στη συνεχεια μου εκανε ενα υπεροχο foot-job.
Ηθελα να χυσω στο σωμα της και ετσι της ζητησα να ξαπλωσει ανασκελα. Ανοιξα τα ποδια μου και γονατισα πανω απο τη μεσουλα της.Με το αριστερο μου χερι χαιδευα το μουνι της και με το δεξι τον επαιζα ωσπου λιγο πριν χυσω μου ηρθε η ιδεα να με τελειωσει με το χερακι της!Η αισθηση ηταν καταπληκτικη και η υπογραφη μου στο τελικο κειμενο συμπερασματων της συνομιλιας μας επεσε με μια μεγαλη δοση ασπρης και παχυρρευστης μελανης.Την βοηθησα να σκουπιστει και με αποχαιρετησε τρυφερα οπως οταν μπηκε , με ενα φιλακι στο στομα αυτη την φορα.
Η πρεσβειρα της Ουγγαριας Λαουρα ειναι σιγουρο οτι θα απασχολησει με θετικες κριτικες στο μελλον πολλους συναγωνιστες. Στα αρνητικα το οτι δεν υπηρχε κλιματισμος στον χωρο υποδοχης στο σαλονι και ο σχεδον πιεστικος τροπος της τσατσας που ελεγε συνεχεια στουσ συναγωνιστες να ΞΑΝΑπερασουν στο δωματιο. Κυρια μου λεφτα ΔΕΝ υπαρχουν.Οποιος θελει να ξαναπερασει μπορει να το ζητησει μονος του.Η συμπεριφορα αυτη ειναι προκλητικη και μαλιστα σε δυσκολους καιρους.Παντως οταν ξεκολλησει απο αυτην την > μπορεις και να συζητησεις μαζι της.
Η Λαουρα εχει μεγαλη ποικιλια υπηρεσιων απο το απλο(30-40 e)μεχρι μασσαζ (50 e) και πρωκτικο( 80 e).Υπαρχει και τζακουζι ( 120 e χωρις πρωκτικο και 150 με πρωκτικο).Το εντυπωσιακοτερο ομως ειναι οτι με 20 e επιπλεον σε καθε προγραμμα δεχεται χυσιμο στο στομα!
Μπορω να σας διαβεβαιωσω για το οτι οι ελληνο-ουγγρικες σχεσεις εχουν μπει σε πορεια βελτιωσης και ειναι πιο στενες απο ποτε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2011
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Υπηρεσίες
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.490
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού