Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173466
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Διαβασα οτι τα αστερια ειναι σε αδεια αλλα αφου δεν ξερει κανεις ποτε γυρνανε πηγα μπας και ειμαι τυχερος. Δεν μου εκατσε ομως και βλεπω στο σαλονι την Τάνια ψηλη αδυνατη Ρωσιδα με ωραιο σωμα. Στο σαλονι μου φανηκε 28 -29 και ειπα να μπω. Καθοτι ο κανονας στην Κωλεττη ειναι δεν βιαζομαστ αρχισα την παρλα. Τι τοθελα η κοπελα με ξενερωσε απιστευτα. Δεν περιμενα να κανω κουβεντα για αστροφυσικη αλλα πετουσε τη μια μαλακια μετα την αλλη. Παρεπιπτοντως απο κοντα που την ειδα στο δωματιο θα την εκανα 38-39 αλλα μου ειπε 35Εμμμμ. Στο κυριως θεμα τωρα η κοπελα κανει οτι της ζητησεις και φυσικα δεν βιαζεται απαραβατος κανονας. Αλλα ενω την πηδουσα μου πιασε παλι την κουβεντα ποσο χρονων ειμαι κτλ. Εγω της ελεγα κατι προστυχα(light παντα) αλλα αυτη γελουσε χαζα μαλλον δεν καταλαβενει και καλα ελληνικα αλλα και στα αγγλικα που της ειπα διαφορα που υποτιθεται ξερει καλυτερα, ιδια αντιδραση χαζογελουσε. Αν δεν ειχα καμια βδομαδα να χυσω δεν υπηρχε περιπτωση να τελειωσω με τετοια ξενερα. Οχι οτι περιμενεις να συμμετεχει ρε παιδι μου αληθινα αλλα αυτο το fake αλλες το χουν κανει επιστημη. Τελειωνοντας προτεινω σε οποιον δεν αντεχει να περιμενει την επιστροφη των κορασιδων (Αφρο- Εφη) και θελει να δοκιμασει Τανια η να μην την αφησει να μιλησει η αλλιως να παρει κρανος για τα τουβλα. Παντως για την ηλικια της εχει πολυ καλο σωμα στητο βυζι σχετικα μικρο και ωραια ποδια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 14, 2011
Όνομα κοπέλας
Τάνια
thiseas
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.094
Πόντοι:
6.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού