Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 62 10
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Νομίζω το πιο γλυκό κοριτσάκι που έχω συναντήσει σε ρδέλο. Και επιπλέον με καλά στοιχεία χαρακτήρα και προσωπικότητας. Το εντελώς αντίθετο του "καβαλημένου". Η κοπέλα είναι συνετή, προσγειωμένη, αντικειμενική. Της είπα "έχω διαβάσει τα καλύτερα για σένα". Ούτε καν χαμογέλασε, δεν την άγγιξε θα έλεγα. Είπε ότι ούτε καν τα κοιτάει. Για άλλον μπορεί να είναι αστέρι, για άλλον μέτρια ή και κακή. Δικά της λόγια. Εξ ου και αντικειμενική.
Ξεκίνησα όμως απ' το τέλος, ήταν η κουβέντα που κάναμε μετά την κατάθεση. Εδώ να ευχαριστήσω το συναγωνιστή Sabbaoth που λέει ότι είναι κρίμα κάποιο μέλος εδώ να μην έχει επισκεφθεί την Πάολα. Αυτό ήταν και η αφορμή να τη βάλω στους προς επίσκεψιν στόχους. Είχε δίκιο.
Πήγα με καθόλου τρελές κάβλες και έφυγα πανευτυχής. Ιδιαίτερα σπάνιο αυτό στη μπουρδελοκαριέρα μου. Μου ξύπνησε γλυκά συναισθήματα (εξ ου και ο τίτλος), το κοριτσάκι είναι ένα γλυκύτατο πλασματάκι. Είναι να το πιεις στο ποτήρι. Δε χόρταινα να γλύφω τα βυζάκια του, την κοιλίτσα και τα μπουτάκια εσωτερικά (φετίχ καθαρό), ενώ φιλάκια γλυκά έπαιξαν στα χειλάκια μόνο, όχι βάθος / γλώσσα. Διόλου δε με χάλασε, ήταν τέλεια!!!!
Πάολα είσαι γλύκα :-*

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Πάολα
kostas-1971
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού