Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η σονια είναι η ευα από το υπογειο του 92 της φυλης η οποια δουλευε για ένα διαστημα και στη κωνσταντινουπολεως 94 στο στουντιο.Προκειται για μια ψηλη πολύ εντυπωσιακη mlf παρουσια με μετριο προσωπο κατσαρα μαυρα μαλια ,ωραια μαυριδερη επιδερμιδα αυτή τη περιοδο αλλα κυριως μ ένα κορμι –θανατο.Αν δηλαδη την εχεις στο κρεβατι και στο σπιτι σου κανονικα για να τη χορτασεις πρεπει να παιρνεις τη σεξουαλικη σου δοση τρεις φορες την ημερα,πρωι, μεσημερι,βραδι, σαν φαρμακο.Αν και στις κριτικες μου γραφω αρκετα εγωιστικα αυτή τη φορα θα φανω περισσοτερο αλτρουιστης και θα γραψω οσο πιο αντικειμενικα γινεται.Ειναι πολύ καλη στα προκαταρκτικα αλλα τις δυο προηγουμενες φορες που την ειχα παρει στο υπογειο του 92,τη πρωτη φορα εμεινα πολύ ικανοποιημενος αλλα τη δευτερη φορα η αποδοση στο κρεβατι δεν με ικανοποιησε.Αυτο το θυμομουνα και ετσι σημερα,υποσυνειδητα ισως προσπαθησα να δω σε ποια σταση θα φταναμε σ ένα ικανοποιητικο επιπεδο..Καναμε ολες τις στασεις και από λιγο,ανεβηκε από πανω,πισωκολλητο στα τεσσερα,στη συνεχεια ιεραποστολικα και τελος ορθια στο τοιχο αφου της το ζητησα.Απο αυτές τις στασεις κυριως μειναμε στη σταση του πισωκολητου οπου ειχα πιασει καλο ρυθμο,ουτε γρηγορα αλλα ουτε αργα,με καποια μικρη ενταση και κυριως σε σημειο που και εγω να την αισθανομαι αλλα και αυτή το ιδιο.Η συμμετοχη στο σεξ θα ελεγα δηλαδη ότι δεν είναι το δυνατο της σημειο,σου δινει καποιες καλες στιγμες αλλα δεν συμμετεχει αγωνιστικα σε ολη τη διαρκεια του αγωνα,και αυτό είναι κριμα γιατι είναι απιστευτα σεξουαλικη γυναικα.Για μενα θετικο ηταν το γεγονος ότι δεν υπηρχε καποια σταση που δεν καναμε,και κυριως πισωκολλητα που το ευχαριστηθηκα και ορθια που το ηθελα ενώ φευγοντας στο σαλονι μου δωσε και τρια φιλακια εκ των οποιο το ένα στο στομα παρακαλω.Αυριο μου ειπε οτι θα δουλευει απογευμα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Σόνια
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού