Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 314715
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ειπα και εγω να κανω ενα καλο ποδαρικό σε αυτο το στουντιο εφοσον ειμαι και λίγο γουρλής Χεχε! ,διακριτικος χώρος απέξω αλλα η οπτική απο εξω χαλάει τον χωρο απο μέσα αλλα δεν πειράζει σημασία εχει οτι ειναι διακρητικός απο εξω Χαμόγελο.
Μιλφ σε στουντιο προσωπικα δεν εχω πάρει ποτε ,εχω παρει σε ρδέλα και μου εχουν αφήσει εντύπωση πολυ καλη και πίστευα πως σε στουντιο θα είναι καλύτερη η εμπειρία μου.
Μπαίνω λοιπόν μεσα με υποδεχτηκε μια ευγενική υπηρεσία ,ο χωρος πολυ ομορφος και καθαρός ωσπου εμφανίστικε η μαμα μιλφ, μιλάμε για μιλφάρα,οπως προειπε ο ζερο δεν εχει και πολυ θυληκότητα πανω της διοτη εχει κατι βαρβατο αλλα τα αλλα τα εχει ομορφα οπως ποδια,βυζια,σωμα και κωλο, μπραβο της που εχει τετοια προσόντα σε τετοια ηλικια 45αρα και βάλε, εδω απο τα 35 εχουν κυταριτιδα.Αρχησε που λέτε τα κολπα και τα σάλια , ε δεν με εριξε αυτο βασικα ηθελα να την πάρω απο μονος μου εδωσα λοιπόν το 50αρακι για το απλο πρόγραμμα ,περασα σε ενα δωματιο στο βαθος οπου με οδηγησε η ευγενικη κυρία ,το δωματιο πολυ καθαρο και ο χωρος γενικα παρα πολυ καθαρός μου αφησε αρκετες εντυπώσεις που λετε, το δωματιο που μπηκα εγω ειχε και ντουσάκι διοτη δεν εχουν ολα αλλα εγω ειχα κανει μπανάκι απο πριν ε και ετσι δεν υπήρχε καποιο πρόβλημα . Μουσικη στο φουλ, καυλες στο φουλ και σκαει το κυριως πιάτο η μιλφάρα ζλάτα,ενα ξανθο διμετρο μωρο, μια κυρια του σέξ, μολις μπήκε μεσα ανέβηκε πανω μου σαν λυσάρα και με ξέκανε, τι πιπα, τι με τα βυζια της τον επεζε τι με χέρια, αστα να πανε με ειχε καυλώσει τοσο που δεν άντεχα αλλο, την πηρα που λετε σε τρεις στάσεις στα πλαγια ,ιεραποστολικό και στα 4 οπου κατάφερα να καταθέσω ,5-6 λεπτα καθε στάση, και αποκορύφωμα με την θεα της κωλάρας της,μιλαμε η γυναικα ειναι καυλα τι 40-50 αμα η γυναικα εχει γενηθει ομορφη και ειναι για αυτο η ηλικια δεν χωράει μεσα.
Αυτα που λέτε,καθισαμε και μιλήσαμε λιγο στο τελος μου ειπε τα δικα της της ειπα τα δικα μου συνολικη συνευρεση 40 λεπτά, μια αξέχαστη συνερευση με μια μιλφάρα, αξιζει για οσους λατρευουν μιλφ.
Αν και πιπινολάτρης δεν θα με χαλούσε να την ξανατιμούσα καποια στιγμη στο μέλλον.
Αυτα που λετε συναγωνιστές το στουντιο ευκολο να το βρείς, διακριτικος χωρος απο εξω πολυ ομορφος και καθαρός μεσα, γενικα καλη αρχηΧαμόγελο..
Οσοι λοιπον γουσταρουν της μιλφ βουρ Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2011
Όνομα κοπέλας
Ζλάτα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού