Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 273 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπερα συναθλητες μου..
Συγνωμη για την καθηστεριμένη κριτικη αλλα μην φοβαστε ελπιζω να σας βοηθησει.
Κατακαλόκαιρο λοιπόν και η ζεστη εχει πιασει για τα καλά και οι καυλες στο απροχώρητο εφοσον ο συνδιασμος με την ζεστη ειναι θάνατος, ετσι λοιπον ειπα να κανω μια αποχη απο τα στουντιο και να κανω ενα διάλειμα με ενα ρδελακι.
Βραδακι σαββατου και τα κομάτια στην φυλης πολυ μέτρια μεχρη κακιστα,πανε οι καλες εποχες που δεν ηξερες ποια να διαλέξεις αλλα τωρα παρακαλάς να βρεις μια καλη στο δωματιο.
Τελοσπαντων ελαχιστες, πολυ ελαχιστες οι επιλογες και κατέληξα στην σελένα εφοσον ακουσα για ελευθερο στοματικο και ξερετε οτι εγω τα λετρευω αυτα ταρζαν φαση (δηλαδη κινδυνος),ενα πραγμα που μου εκανε εντυπωση στην ολη φαση ειναι ο ευγενικος τσάτσος ο οποιος σε τραβάει να τσιμπήσεις,βλεπετε ειμαστε λιγο παλιοι στο ειδος και δεν τα τρωμε αυτα, παρολαυτα μπηκα διοτη ηταν ομορφο μωρό.
Το δωματιο με aircodition και εγω αρκετα καυλωμενος περιμένωντας να αφιερώσω στο υγρο πυρ σε αλλη μια ρουμάνα/μολδαβέζα που μαρεσουν τετοιες.
Η κοπέλα μπηκε μεσα και εκανε ενα αεροδιαδρομο δηλαδη μοντελο φάση, με το τσιγαρο στο χερι κατέληξε στον νεροχύτη να τον πετάξει,μια μικρη συζήτηση ακολούθησε και κατευθειαν στον πουτσο μου που ευτηχως ηταν ορθιος διοτη δεν επροκειτο να γινει δουλεια ,με ρωταει αν θελω ακάποτο της λέω ναι και αρχηζει μια καλή πιπα εφοσον δεν μου ηταν σηκωμενη, αλλα μολις φουσκωνε και μακρενε διοτη την εχουμε και μεγάλη με αρχησε να πονάει, εκει εδειχνε να μην μπορει να διαχιρηστεί της μεγάλες ψώλες και ετσι ξενέρωσα και της ζήτησα να της τον βαλω να τελειωνουμε.
Πρωτη σταση doggy οπου η θεα του κωλου της εσωζε παλι την κατάσταση διοτη αυτη ηταν μαυρο χάλι τι τραβιοταν,τι ελεγε ποιο σιγα ,επεισης καμια συμμετοχη.
Γυρνάμε σε ιερποστολικό οπου εκει με αγγάλιασε ετσι ωστε να σωσει την κατάσταση επειδη ειχε καταλάβει οτι ειχα ξενερώσει λιγο ,τελοσπάντων εγω δεν μπορούσα να τελειώσω πολυ στενη ρε παιδι μου, καμια συμμετοχη, ζητησα χειρομάλαξη να μπορεσω να παραδώσω.
Αυτα που λέτε, πολυ μέτρια, και μολις τελειώσαμε γρηγορά να φυγει, νομιζουν δλδ τωρα οτι τα 20ρικα τα βρισκουμε στο δρόμο,
κατσε να ανακψουμε λιγο οικονομικα και αν ξαναπατήσω εγω σε αυτα τα ξεπετατζίδικα πλεον της φυλής σφυρα μου.
Ο τσάτσος αρκετο καλος σε αντιθεση με την κοπέλα με καλινυχτησε κιολας..Ο χωρος λιγο βρωμικος, ε δεν περιμενεις και τιποτα παρπανω.
Αυτα μάγκες,απο μένα η αποψη ειναι μακρια Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 02, 2011
Όνομα κοπέλας
Σελένα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού