Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καταρχην να ξεκινησουμε με την αρχικη σκηνη του εργου..η κοπελα μπαινει στο δωματιο,καθεται στο κρεβατι με τα ποδια ν ακουμπουν στο εδαφος και εγω ερχομαι από πισω της..Αρχιζω να τη φιλαω στο λαιμο και φερνω το κεφαλι της και το κορμι της ετσι ώστε ν ακουμπησει στα ποδια μου,γερνω το κεφαλι μου προς το προσωπο της και μπορειτε να φανταστειτε τη συνεχεια..λες και γυριζαμε μια κινημαρογραφικη ερωτικη σκηνη.Ηταν τοσο δυνατα τα προκαταρκτικα που το μονο που ηθελα ηταν να μπω μεσα της οσο το δυνατον πιο γρηγορα,παρακαμπτοντας τελειως το στοματικο.Ξεκινησαμε ιεραποστολικα,συνεχισαμε πλαγια με αυτή να παιρνει πολύ ωραια ποζα,πισωκολητα με φοβερο στησιμο,μπρουμητα και τελος παλι ιεραποστολικα.Η κοπελα εχει φανταστικο σωμα,πολύ ερωτικο,όπως πολύ ερωτικη είναι και η ιδια.Εχει καστανα μακρια μαλια,μαυρισμενη επιδερμιδα και υπεροχα ματια.Επισης δεν εχει καμια σχεση με τη μινελα που επισης εργαζεται εκει η οποια είναι ξανθια,φαινεται μεγαλυτερη με λευκη επιδερμιδα και αδυνατο πισω συστημα σε αντιθεση με τη μιλανα που είναι τελεια.Δεκα λοιπον γιατι τοσο αξιζει
Υ.Γ Συναγωνιστη με το μηχανακι αν διοαβαζεις να σαι καλα που με παροτρυνες να περασω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 11, 2011
Όνομα κοπέλας
Μιλάνα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουλίου, 2011
Υπερβολικος! 10 και στην καθαριοτητα βρε Xil?
12 Ιουλίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Aν και στην ενημερωση speed διακατεχομαι εντονα απο το πνευμα αλληλεγγυης προς τους ετερους συναγωνιστες στις κριτικες συνηθως για καποιο λογο γραφω τελειως εγωιστικα,οπως εχω πει το σωστο θα ηταν στη περιπτωση μου να λεγονται πιο σωστα προσωπικες εμπειριες με το καθενα απο τα κοριτσια για τα οποια γραφω.Εννοειται καποια επιμερους σημεια μπορει να μην ειναι του δεκα,η εμπειρια ομως που ειχα σημερα ηταν πραγματικα για δεκα,οποτε αν δεν παρκαρα τοσο ευκολα η' αν δεν ηταν τοσο καθαρα μικρη σημασια εχει για μενα.Να σου επισημανω οτι ειναι το δευτερο δεκα που βαζω σε κριτικη,η πρωτη φορα ηταν με την ξανθια κατερινα απο φυλης 134 και 200 και ηταν μαλιστα και η πρωτη της.Μπορει να φανηκε υπερβολικη,μπορει σαν εμφανιση να μην ηταν του δεκα,η προσωπικη της εξελιξη ομως με δικαιωσε πανηγυρικα αφου συνολικα σαν υπηρεσιες αλλα και σαν αισθηση ηταν για δεκα.Μιας που εισαι και μιλφακιας ενα αλλο δεκα ευκολα παιρνει και η νταιανα απο αλκιβιαδου 16α..
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2