Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 213 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Μιχαέλα/Σοφία την είχα σταμπάρει από τη προηγούμενη εβδομάδα στο Φυλής 84 Β όταν μου την είχε πέσει χοντρά στο σαλόνι μαζί με μία ξανθιά Ρωσίδα με γλωσσόφιλα και @@τραβήγματα στο σαλόνι. Είχα φύγει Τούρκος από εκεί τότε και άπρακτος. Όμως ήρθε ώρα για τη ρεβάνς. Πρόκειται για ρουμάνα τσιγγάνα , από τις ομορφότερες κοπέλες που έχω δει στη πιάτσα το τελευταίο καιρό. Άν και είμαι οπαδός της λευκόδερμης γυναίκας, η Μιχαέλα έχει καστανό χρώμα δέρματος και μαλλιών και σώμα μοντέλου. Είναι περίπου 19-20 ετών και έχει λίγο αραιά δόντια όχι σάπια και φαίνεται πολύ καθαρή και φρέσκια. Στο σαλόνι έκανε σήμερα ψευτοσόου. Υπήρχε ένα αρνητικό σημείο στη υπόθεση. Βρωμιάρης πακιστανός περίμενε μπας και περάσει μέσα για να γαμήσει αυτό το αλάβαστρο. Έφυγα αμέσως να μη δω τίποτα και μου χαλάσει η διάθεση που είχα γι΄ αυτή τη κοπέλα. Επέστρεψα μετά από τρία τέταρτα, και μπήκα στο δωμάτιο. Είναι καύλα η γκόμενα. Ευγενική και χαμογελαστή μιλάει μόνο αγγλικά και συνεννοείσαι πολύ καλά. Καθόμουνα στο κρεβάτι όπου δε τόλμησα να ξαπλώσω και ήρθε κάθισε επάνω στα πόδια μου και αρχίσαμε τα παιχνίδια. Τι αίσθηση είναι αυτή ρε παιδιά όταν παίζεις με ένα τέτοιο μωρό. Άρχισε το στοματικό χωρίς προφυλακτικό, τούμπανο εγώ. Αμέσως την διέταξα να πάρει τα΄ αρχίδια μου στο στόμα της και με μεγάλη άνεση άρπαξε το ένα και το ρούφυξε στη κυριολεξία με δυνατά πιπιλίσματα που ακούγονταν μέχρι το σαλόνι. Ακόμη και τώρα με πονάει το δεξί μου α………… Περίπου 10 λεπτά τη πίπωνα και της χάιδευα το μου…..της. Ήθελα να της το γλύψω αλλά η ιδέα του πάκι με απέτρεπε. Την έστησα στα τέσσερα και την έσπρωξα δυνατά μέχρι κατάθεσης. Τώρα η αξιολόγηση:
Φάτσα (τσιγγάνικια) : 10/10, Σώμα: 9/10 (λίγο πιο στητό βυζάκι θα έπιανε το 10), πίπα ακάποτη: 10/10 (πλήρης περιποίηση με ρούφηγμα τ΄ αρχίδια), σπρώξιμο : 8/10 (τη πήρα μόνο πισοκολλητά οπότε δε μπορώ να έχω πλήρη εικόνα), συμμετοχή : 10/10 (χωρίς σπασαρχιδιές και μα μου), GFE :10/10, Kαθαριότητα γκόμενας: 9/10 (αφήνω και μία πισινή λόγω πακιστανού), Για το μπουρδέλο δεν έχω να πω κάτι, το γνωρίζετε όλοι.
Είχε και μία άλλη γκόμενα (Ανδριάννα), καστανή ρουμάνα με φουλ πρόγραμμα και κουλούρι, χύσιμο στο στόμα και κάνει ντουέτο με τη τσιγγάνα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2011
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Αντριάννα
Larson
Μέγας
Εγγραφή:
19 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
3.125
Πόντοι:
4.587
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού