Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 62 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από τσάρκα πέρασα και από αυτό το μπουρδελάκι. Το κόριτσι ήταν στο δωμάτιο αρκετή ώρα χωρίς ενόχληση από την ευγενική τσατσά. Αυτό με ευχαρίστησε και έτσι ήξερα ότι δεν περάσω τα ίδια όπως με την Εύα από Διδύμου 20.

Η Πάολα είναι ένα πιπινάκι 22 χρονών από Βουλγαρία, αδύνατο, χαμογελαστό με μικρό ωράιο κωλαράκι. Είναι μελαχρινή αλλά φοραέι μία ξανθιά περούκα. Δεν ξέρω τον λόγο, αλλά την προτιμώ μελαχρινή.

Το δωμάτιο ήταν μικρό, το πάτωμα ήταν χάλια, και είχε μία δυσάρεστη μυρωδιά, αλλά μετά από λίγο την συνήθισα... Money Mouth

Μετά από 3 λεπτά ήρθε η Πάολα στο δωμάτιο, και άρχισε τα πρωκαταρκτικά όπου ήταν κάποια χαδάκια και γλύψιμο στις ρώγες μου. Μου φόρεσε καπότα και μου πήρε μία πολύ ωραία πίπα χωρίς χέρια. Έκανε παιχνίδια με την γλώσσα της στον πουτσοκεφαλό μου πολύ καυλωτικά. Μου την είχε στο στόμα για αρκετή ώρα, πράγμα που δεν με χάλασε καθόλου, αντίθετα με έφτιαχνε πολύ, ταυτόχρονα έπαιζα με την κλειτορίδα της. Ύστερα ξεκινήσαμε το σεξ, αλλά εδώ έκανε φάουλ. Έβαλε κρέμα. Ανέβηκε από πάνω μου και είχε καλή συμμετοχή. Μετά της είπα πάλι πίπα γιατί την έκανε πολύ καλά. Μου πήρε και αυτή την φορά με κοίταγε στα μάτια πολύ πορνιάρικα και έτσι έχυσα στο στόμα της μέσα στην καπότα. Με ευχαρίστησε και έφυγε.

Είχα την εντύπωση ότι και αν δυσκολεύομουν να χύσω το κορίτσι δεν θα έφευγε, δεν βιαζόταν καθόλου και αυτό είναι πολύ σημαντικό. Επίσης είναι πολύ ευγενική. Την πρωτείνω σε όσους αρέσουν τα πιπίνια, θα περάσετε καλά!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 09, 2011
Όνομα κοπέλας
Πάολα
opeth
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
77
Likes:
13
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού