Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 6 10
Πορνοστάρ 119211
Γενική Εντύπωση
 
1.0
Ok δεν έχουμε και πολλές πορνοστάρ, αυτή εδώ είναι φιλότιμη και το έχει λίγο το θέμα, αλλά ρε παιδιά ήμαρτον. Δε μπορούμε να κρίνουμε μια πορνοστάρ μόνο από αυτά ή αν είναι καλός χαρακτήρας ξερω γω Γλώσσα αλλά ΚΥΡΙΩΣ απ' την εξωτερική της εμφάνιση. Η Ηλέκτρα για μένα δεν έχει τίποτα ωραίο πάνω της και είναι σίγουρα απ΄τις ασχημότερες γυναίκες που έχω δει σε τσόντες. Άντε να έχω δει κατά λάθος κι άλλες δυο-τρεις. Είναι και fetish τέτοια ξέρω γω και ασχολείται υποτίθεται με τα foot fetish κι αυτά, και τα πόδια της και τα δάχτυλά της είναι άθλια. Money MouthMoney MouthMoney Mouth
Η κατάσταση ήταν ακόμα πιο απογοητευτική έως τραγική Money Mouth πριν την πλαστική επέμβαση στο στήθος. Δείτε την 4η σκηνή της Εκδίκησης της Νύφης που είναι λεσβιακή με την Defrancesca Gallardo. Απ' τη μια έχουμε την Τσέχα, όχι απ' τα top ονόματα, αλλά με κορμί ψιλο-λαμπάδα και πάρα πολύ καλή πορνοπαρουσία γενικά, κι απ' την άλλη μία που κανονικά έπρεπε να φροντίζει να κρύβει τα στήθια της και όχι να τα εκθέτει και σε τσόντες. Αυτά. Όπως ένας ψευδός δεν κάνει για εκφωνητής, έτσι κι η Ηλέκτρα δεν κάνει για πορνοστάρ. Απλά πράματα.
antisthenis
Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
7.960
Πόντοι:
14.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, NICK TRIVE

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουλίου, 2011
συμφωνω απολυτα!!!δε κανει η κοπελα για τσοντες..περα απ'την κατω του μετριου εμφανιση εχει κ να στυλακι που μιλαει σα νταβελης σ'ολες τις ταινιες το οποιο ειναι εντελως ξενερωτικο..
09 Ιουλίου, 2011
εξόν της Αγρότισσας...
εκεί κάνει μια καλή σκηνή στον αχυρώνα...
πέραν τούτου ουδέν...
09 Ιουλίου, 2011
εμένα μου αρέσει σαν καθημερινη γυναίκα αλλα όχι σαν πορνοστάρ, αφού υπάρχουν πολύ καλύτερες και απο άποψη εμφάνισης αλλα και απο άποψη ερμηνείας. Ίσως αν προσπαθήσει να δουλέψει το next door girl στυλάκι να καταφέρει κατι καλύτερο.

Όσον αφορα τα φετιχιστικά, τα πόδια της είναι καλά αλλα δεν την έχω δεί σε καποια εμφάνιση της για να κρίνω και φυσικά δεν θα το κάνω απο μια-δύο φωτογραφίσεις.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3