Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 199412
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρωτα ενα ευχαριστω στο τσατσο που μου συστησε να παρω τις δυο κοπελες μαζι ενω εγω ειχα αμφιβολιεσ Μεγάλο χαμόγελο
Η Αννα Μαρια ειναι πολυ γνωστη καβλομουνα με το φοβερο κωλο της και τα φοβερα χειλια της και τις καταπληκτικες της πιπες!Αυτη την ηξερα αλλα δεν ηξερα την αλλη κοπελα με τα φοβερα βυζια +++++++++++ που ειναι πολυ μεγαλα με φοβερες ρογες.Η Μαιρη εχει φοβερα βυζια και κανει και φοβερο ισπανικο με αυτα!
Τις περνω μαζι και τα ειδα ολα λεμε.Δυσκολα να περιγραψω τι εγινε η τι κανανε ακριβως οι δυο κοπελες αλλα σιγουρα η μια συμπληρωνει την αλλη.Τα προκαταρκτικα της Αννας Μαριας δεν παιζονται αλλα και η Μαιρη δεν πηγαινε πισω.Κανανε και παιχνιδια μευαξυ τους και με τρελανανε.Μετα η Αννα Μαρια ερχεται και μου αρπαζει τα π@@@@@@ στο στομα της και αρχισε να μου περνει πιπα ξανα ενω η αλλη μου ειχε φερει τις βυζαρες της καταμουτρα!Μετα σειρα ειχε το ισπανικο της Μαιρης που τρελαθηκα.Εχασα κυριολεκτια το φουτσο μου!Καβλωσα ομως τοσο που ηθελα να το βαλω γρηγορα.Αλλαγη προφυλακτικου και περνω στην αρχη την Αννα Μαρια στα ορθια.Η Μαιρη επαιζε με το νινακι της και εβλεπε τι εκανα στη Αννα Μαρια.Μετα την στηνω στα τεσσερα Μεγάλο χαμόγελο Φοβερη θεα αλλα καταλαβα οτι θα τελειωνα και σταματησα γρηγορα να παρω και τη Μαιρη στα τεσσερα να βλεπω τη κωλαρα της και τις βυζαρες της.
Ο φουτσος μου τρελαθηκε αυτη τη φορα.Πολυ καλες και οι δυο και η παρτουζα μαζι τους φοβερη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 05, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαίρη
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
ΆνναΜαρία
Υπηρεσίες
residentfuck
Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού