Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 60 10
Sex Studio 149910
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξυπνησα που λετε με τρελες καυλες..λεω δεν παω να δω τι παιζει εκει πανω στον γλαυκο..?φτανω στο ιδρυμα.παρκαρω ανετα το αυτοκινητο στο παρκινγκ του ιδρυματος και περναω στα ενδοτερα..με καλημεριζει η τσατσα..(ευγενεστατη)και τσουπ σκαει μυτη η ισαμπελα.μελαχροινη..μετριου αναστηματος..οχι ιδιαιτερα ομορφη.αλλα πολη μα παρα πολυ προκλητικη παρουσια...χωρις να το σκεφτω μπαινω στο δωματιο..πληρωνω το εισητηριο των 30 ευρο..και περιμενω..μετα απο 5 λεπτακια σκαει μυτη το μωρο...μου ζηταει να πλεινω τα χερια μου οπος εκανε και αυτη μπροστα μου.πολλα σιν αυτο.....με ξαπλωνει στο κρεβατι και ξεκιναει ενα τρελο γλειψιμο σε ολο το σωμα.τι να μου γλεφει τισ ρογες μου..τι ταζ αυτια μου..εμεινα κοκκαλο..η γκομενα ηταν πολυ καυλομενη..μου σκουπιζει με μωρωμαντηλο τα αρχιδια μου...και ξεκιναει και εκει ενα τρελο γλειψιμο..μου περασε τον σκουφο με το στομα παρακαλω...και εκανε ενα αρκετα καλω τσιμπουκι..της ζητησα να ανεβει απο πανω και το εκανε οπως η Ζηνα η αμαζονα..Μεγάλο χαμόγελο..παιδια εχει απιστευτη κινηση σωματος η γκομενα..ο κολος της νομιζα πως θα σπασει απο την ευλιγισια που εδειχνε..μετα την γυρισα στα 4 και μετα απο ενα αγριο σφυροκοπημα που γουσταρε και ζηταγε πιο δυνατο ηρθε το τελος.απο της καλητερες πουτανες που εχω παρει..αμα σεβεται η αλλη τον πελατη ολα τα αλλα ερχονται μονα τους.να σαι καλα κουκλα μου και να μεινεις και αλλο στην πατρα...μου ειπε πωσ ειναι ισπανιδα και πωσ εχει 7 μηνες στην πατρα και στην ελλαδα γενικοτερα..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 05, 2011
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού