Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
βραδακι για ποτο στο γκαζι με φιλους κ επισκεφτηκα το διαμαντακι μου εκανε πολλα στο σαλονι κ με εφτιαξε για τα καλα αναμονη λιγων λεπτων στο δωματιο κ τσουπ σκαει με τα κοκκινα ερεθιστικα εσωρουχα της κ με κοκκινο καπελο με το που τη βλεπω φτιαχτηκα με βουταει με ριχνει στο κρεβατι κ αρχιζει να με γλυφει σολο το σωμα προκαταρκτικα τελεια φτυνει τα βυζια της κ το πεος μου κ μου αρχιζει μια ισπανικη τελεια σ αρεσει ρε καριολη μου λεει κ συνεχισε να μου τριβεται ειχε πολυ ενεργεια κ με τρελανε αρχιζω κ εγω το γλυψιμο κ εχω καυλωσει αρκετα μου αρχιζει μια πιπα βαθεια αργη υγρη αισθησιακη κ δυναμωνε νομιζα οτι θα με τραυματισει αρχιζει να με καβαλαει με βια με σταση καουγκερλ μ αρεσει πολυ να βλεπω την πλατη της με τα ωραια τατου της μετα απο λιγο την γυρναω ανασκελα κ με τα ποδια της με εσφιγγε κ τη γαμαγα με βια μου κανει ενα αεροπλανικο κ μου βαζει τα ποδια στους ομους συνεχισα το σφυροκοπημα ασταματητα μετα μου κανει ενα σπαγγατ κ γυρναει στα τεσσερα την πηδαγα αρκετη ωρα ετσι με ξαπλωνει κατω κ μου κανει μια πιπα με πολλα φτυσιματα μου ζουλαγε τα αρχιδια με βια τα ρουφαγε με πολυ τρελα καθεται πανω μου σα να με βιαζει με τρελα μου εχουν γυρισει τα μυαλα την γυρναω στα τεσσερα κ αρχιζω να τη γαμαω πολυ δυνατα για αρκετη ωρα το τελος δεν αργει να ερθει μωλις με καταλαβε ερχεται κπρος τα πισω κ μου ζουλαει τα αρχιδια τα ειπαμε για λιγο κ μετα με αποχαιρετησε μ ενα φιλι για σου ρε αμαντακι ολο κ καλυτερη γινεσαι σου πανε πολυ τα κοκκινα να τα φορας πιο συχνα καυλιαρα μου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αμάντα
Errikos77
Μέγας
Εγγραφή:
21 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
5.153
Πόντοι:
3.656
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουλίου, 2011
Βαλε και καμια τελεια ρε φιλε.
Λαχανιασα για να την διαβασω......
:-)
05 Ιουλίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ετσι εγιναν οπως τα γραφω ασταματητα
05 Ιουλίου, 2011
Ειναι οτι θελει να τα πει ολα γριγορα μην τα ξεχαση
06 Ιουλίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μωρακλα μου εσυ
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4