Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367522
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πολλοί από εσάς θα γνωρίζουν το παλιό τραγούδι «εμείς γι' αλλού κινήσαμε, μα αλλού η ζωή μας πάει». Κάτι τέτοιο μου συνέβηκε σήμερα.
Και εξηγώ :
Έφτασα στο Γκάζι φτιαγμένος για συνάντηση με μια συγκεκριμένη κοπέλα, που όμως για λόγους ανωτέρας βίας δεν μπόρεσε να πραγματοποιηθεί.
Με τις ορέξεις μου όμως στο maximum , έκανα μια σύντομη βολτιτσα στα γύρω ιδρύματα και εδώ συνάντησα την Αλεξάνδρα.
Μια κοπέλα που είχα δει αρκετές φόρες στις τσάκες μου.
Μελαχρινή με σπαστά μακριά μαλλιά μέχρι την μέση. Αδυνατούλα, με μικρό στήθος, με ρώγα «κρεμάστρα» όμως ξεπρόβαλλαν από το λαχανί fish net που φορούσε. Πρόσωπο kinky με εκφραστικά μάτια.
Με διασκέδασε αφάνταστα και ο τρόπος με τον όποιο η υπηρεσία με τα φτωχά Ελληνικά της, προσπαθούσε να με πείσει να περάσω στο δωμάτιο, κάτι που τελικά κατάφερε.

Ντουσακι για να φύγει ο ιδρώτας μιας και από τα ξημερώματα ήμουν στο πόδι.
Μετά από λίγο έρχεται και η Αλεξάνδρα. Ελάχιστες κουβέντες και επί το έργον. Προκαταρκτικά με φιλάκια στο στήθος και το σώμα μου. Χάδια αγκαλίτσες, mini sex show από πλευράς της με λάγνες ματιές, και mini striptease, βγάζοντας το fish net και τα εσώρουχα της.
Δεκτική στα χάδια μου στη ευαίσθητη περιοχή της, κάτι για το οποίο με προέτρεψε
Κατά κάποιο τρόπο, βάζοντας το χέρι μου στο «γατάκι της».
Η Αλεξάνδρα μας βγήκε ολιγον τι ζηλιάρα. Έτσι μου δικαιολόγησε χαμογελώντας το γαργαλητό που ένοιωθε στην δική μου περιποίηση στον λαιμό και τα αυτιά της, και έτσι περιορίστηκα μόνο σε φιλιά στο υπόλοιπο σώμα της και πιπίλισμα στις ρώγες της, κάτι που έδειχνε να της αρέσει, μιας και είχαν σκληρύνει αρκετα, και αναστεναγμοί της, ήταν πέρα για πέρα αληθοφανής.
Το στοματικό της πολύ καλό, αρκετά βαθύ με χτυπήματα του «μικρού Cheyenne: στην γλώσσα και το πρόσωπο της. Καραμέλωνα και στα @@κια., εκφυλες ματιές συμπλήρωναν το σκηνικό.
Ξεκίνημα με ιεραποστολικό, με την συμμέτοχη της να ανεβαίνει σταδιακά. Πρόστυχα λόγια, χάδια, σφιχτές αγκαλιές. Συνέχεια με cow girl με την Αλεξάνδρα να δίνει άλλοτε γρήγορο και άλλοτε σιγανό ρυθμό.
Συνέχεια στα τέσσερα, για να μας βρει το τέλος έχοντας την εντελώς μπρούμυτα στο κρεβατι.
Μιλήσαμε για λίγο για διάφορα θέματα όσο ντυνόταν. Με πεταχτό φιλάκι στο στόμα με χαιρέτησε.

Δεν μπορώ να πω ότι ήταν η κορυφαία συνέδρια, αλλά σίγουρα πέρασα καλά. Ευδιάθετη, πρόσχαρη, φιλική, γνώστης του αντικειμένου.Τελικά κάποιες φόρες η παροιμία «Κάθε εμπόδιο για καλό» επαληθεύεται.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Αλεξάνδρα, που σαφώς δεν σημαίνει ότι και πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού