Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 230 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Νικόλ είναι μία λευκόδερμη καστανομάλλα ρουμάνα που δουλεύει στη Φυλής μόλις έξι ημέρες (κατά τα λεγόμενα της, αν και κάπου αλλού την έχω ξαναδει παλαιότερα).
Είναι αξιόλογο μουνάκι περί τα 20 και ύψος περίπου 1,65 με πολύ ωραίο σώμα και μικρό βυζάκι. Έχει αρκετά όμορφο πρόσωπο και στο σαλόνι δίνει ρεσιτάλ τύπου ροκαμπίλι με κουνήματα κλπ. Η γριά πίεζε τον κόσμο να περάσει μέσα, αν και τα δωμάτια ήταν φουλ. Πέρασα μέσα και μετά από κανένα μισάωρο ήρθε στο δωμάτιο αφού είχα μισοκοιμηθεί από τη πολύ ώρα που περίμενα. Καλό όμως το πουτανάκι, χαμογελαστό ευγενικό και με παροτρύνε να σηκωθώ από το κρεβάτι για να κάνουμε παιχνίδι στα όρθια. Άρχισε τα γλυψήματα στο λαιμό στήθος και πήγε προς τα κάτω, τον επεξεργάστηκε για τυχόν υπάρχοντα παράσημα (και καλά κάνει) σκούπισε με το μαντιλάκι και άρχισε τα πιπιλιτά και βαθιά ρουφήγματα χωρίς χέρια. Μου είχε κοκκινίσει το καβλί από το πολύ ρούφηγμα, η γκόμενα πρέπει να έχει κάνει καλλιστεία πίπας στο Βουκουρέστι παίρνοντας πρώτο βραβείο. Μετά από αυτό σκέφτηκα να της γλύψω κι΄ εγώ του ξυρισμένο της μουνάκι αλλά δεν το τόλμησα. Μόλις κατάλαβε ότι έρχονται τα πρώτα αμινοξέα στο στόμα της μου έβαλε προφυλακτικό και τη πήρα πλαγιαστά όπου και έληξε ο αγώνας ένδοξα. Για την εικοσαρούμπα αξίζει και προτείνεται τώρα γιατί σε λίγο καιρό ίσως γίνει σα κάποιες άλλες ξεπετορουμάνες που εργάζονται παράλληλα και στο ΙΚΕΑ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Larson
Μέγας
Εγγραφή:
19 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
3.321
Πόντοι:
4.587
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουλίου, 2011
φίλε έμεινες ευχαριστημένος αλλά η βαθμολογία που έβαλες γιατι είναι χαμηλή?
και κυρίως το 6 στην διάθεση δεν κολλάει με αυτα που γράφεις
κουβέντα να κάνουμε πάντα φιλικά :-)
04 Ιουλίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κοίτα φίλε, η βαθμολογία βγήκε χαμηλή (5,3) από τον μέσο όρο με όλα τα επι μέρους σχετικά (πάρκινγκ, γριά και τέτοιες μαλακίες) που δε τα βαθμολόγησα σχεδόν καθόλου διότι δε τα θεώρώ σημαντικά στη βαθμολογία. Όμως στην επι μέρους βαθμολογία "Διάθεση /Συμμετοχή/υπηρεσίες κοπέλας" είναι 7 το max. και της έβαλα 6. Δε θα έβαζα ποτέ άριστα σε πουτανάκι της Φυλής, διότι δεν είναι και τα αστέρια γκόμενες με τις τρομερές υπηρεσίες. Για μένα προσωπικά δε πιάνουν ποτέ το άριστα. Εγώ βαθμολογώ πρώτα τη συμπεριφορά/διάθεση της στο δωμάτιο που ήταν καλή, την δεκτικότητα της σε παιχνίδι που ήταν ανεκτή έως καλή και τη δραστηριότητα/προτοβουλία της που και αυτή ήταν καλή. Ε τώρα δε δίνει κώλο, ψιλοβιασίνη έχει όπως όλες εκεί. Πάντως η γενική εικόνα είναι καλή. Και μη ξεχνάς ότι οι βαθμαλογίες που βάζουμε είναι πάντα υποκειμενικές. Πιστεύω να σε κάλυψα.
04 Ιουλίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

OK αλλά max το 7 επειδή δεν σε αφήνει το σύστημα όχι επειδή είναι το άριστα (άριστα ειναι το 10)
απλά εγώ επειδή διάβασα ότι σε σήκωσε από το κρεβάτι και επίσης γράφεις ότι έχει βγεί ''miss πίπα'' στο Βουκουρέστι:-) για αυτό νομίζω ότι θα μπορούσες να βάλεις λίγο υψηλότερη
πάντως επειδή λες ότι μάλλον την έχεις ξαναδει να σε ρωτήσω μήπως είναι η γλυκιά πιπίνα Νικόλ που εκδίδετο πέρσι στο Φωκαίας 17κάτω με την στριμμένη την τσατσα με το τσιγάρο στο στόμα?
04 Ιουλίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να σου πω ότι δε θυμάμαι που την είχα δεί. Μου θυμίζει έντονα κάτι που την είχα ξαναδεί. Ούτε τη Νικόλ από Φωκαίας 17 θυμάμαι. Πάντως αρχίζει πρόγραμμα στις 19:00 μέχρι αργά και πρέπει να χτυπάει υπερωρίες. Εγώ προσωπικά έχω σκοπό να πάω και για δεύτερο γύρο μέσα στη βδομάδα.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4