Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 39 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ενα συννεφιασμενο και ζεστο συναμα πρωινο του ιουλη ξημερωνει...ο δρομος μου με εχει φερει για κοινωνικες υποχρεωσεις προς δυτικη μακεδονια....η αφορμη που εψαχνα εδω και καιρο για μια επισκεψη στην πολυαγαπημενη μου δαναη -που ηξερα απο τις πολυ καλες αναφορες του τζο και τις πληροφοριες που πρωτο εδωσε το τρελο αγορι και πρεπει ολοι να το θυμομαστε αυτο-ειχε φτασει
το τηλεφωνημα και η τσατσα στην αλλη ακρη της γραμμης επιβεβαιωσε οτι δουλευε η ειρηνη οπως πλεον ειναι γνωστη στην περιοχη....απο τις 11 ειμαστε ανοιχτα μου ειπε
περνωντας απο εγνατια αντικρυσα τα σπιτακια αλλα η προσβαση απο εκει δυσκολη ειδικα αφου δεν υπαρχει ραμπα παρκινγκ...εισοδος λοιπον για κοζανη-κοιλα και εν συνεχεια μετα απο λιγο χωματοδρομο παρκαρω απεξω...τα σπιτακια ειναι οντως δυο κιτρινα προκατ απο τα οποια μονο το ενα φαινοταν ανοιχτο με φωτακι
μπαινω στο λιγο σκοτεινο σπιτι και καθομαι στο μικρο αλλα καθαρο σαλονακι...η τσατσα με ρωταει αν την ξερω την κοπελα...της απαντω στο περιπου αλλα λεω θα κατσω να την δω....ηχος απο πιστολακι μαλλιων στο βαθος...σταματα και στο σαλονι κανει εμφανιση η δαναη....η αλλαγη ειναι πολυ εμφανης και δεν περιοριζεται στο ονομα μονο....ψηλη με τα τακουνια της,πολυ αδυνατισμενη,σεξι επιπεδη κοιλιτσα,επιτελους εχει φυγει το ολοσωμο μαυρο κλασικο σετακι και την βλεπω με σουτιεν και μαυρο καυτο στριγκ που αναδεικνυει τα καλοσχηματισμενα ζουμερα οπισθια.....το μαλλι μακρυνε και το εχει κανει σαν ραστα ενω εμα μικρο διακριτικο piercing υπαρχει πλεον στην αριστερη μυτουλα συμπληρωνοντας την ομορφια της...

με θυμαται και αφου ανακοινωνω στην τσατσα οτι θα περασω ερχεται μαζι μου στο δωματιο να κανονισουμε τα του προγραμματος....θα ειμαι ειλικρινης μαζι σας για να μην πειτε οτι η εμπειρια μου θα μοιαζει απαραιτητα και με την δικη σας οπως γραφει και ο τσεγιεν...πηρα προγραμμα με τζακουζι και δυο εκτονωσεις στα 200 ευρω....μπαινω ξεντυνομαι και μετα απο λιγο ερχεται κι αυτη....περιμενοντας να ζεσταθει το νερο και να γεμισει το τζακουζι ο πρωτος γυρος ξεκινα στο κρεβατι λογω και πολυς καυλας.....αρχιζω να την φιλαω κοιλιτσα και μπουτακια,ξεντυνεται την βαζω σε θεση για γλειφομουνι,τα δαχτυλα και η γλωσσα μου κινουνται στο φρεσκοξυρισμενο πεντακαθαρο μουνακι και κωλοτρυπιδα με μια γραμμουλα τριχωσης και μετα γυριζουμε σε 69.....η καταθεση ερχεται σε σταση ιεραποστολου με βαθια και δυνατα κουνηματα και δικα της ωραια βογγητα.....την φιλαω και στον λαιμο και ξαπλωνω διπλα της χαλαρωμενος....

ακολουθει συζητηση περι παντος επιστητου...απο τα νεα της και τα νεα μου....την ρωταω πως και εφυγε απο θεσσαλονικη....μου λεει οτι τελευταια και παροτι η ιδια ειχε πελατεια και κοσμο τα πραγματα δεν πηγαιναν γενικα καλα και η δουλεια σε ολα τα μαγαζια ηταν πεσμενη και δεν βγαιναν ουτε τα εξοδα....την ρωταω αν θα ξαναγυρισει και η απαντηση ειναι σχεδον κατηγορηματικη....οχι ....εξαλλου μου λεει οτι η δουλεια εκει εχει στρωσει αρκετα και παει καλα απο ολες τις αποψεις....ρωταω αν δουλευει και το διπλα και μου λεει οτι γενικα το νοικιαζει πραγματι η χριστινα η ελληνιδα αλλα αυτην την περιοδο δεν δουλευει....η συζητηση παει στα θεσσαλονικιωτικα νεα και την απελπιστικη πραγματι μπουρδελοκατασταση της πολης

μου λεει οτι η θεσσαλονικη εχει πεθανει σε θεμα μπουρδελων και καμια καλη δεν θελει να δουλεψει πια εκει....παροτι οπως λεει με τα τελευταια γεγονοτα μαλλον θα ανοιξουν ολα τα μαγαζια που ειναι κλειστα και ισως και αλλα μεχρι τον μεγιστο αριθμο των 40 αδειων που δικαιουται πληθυσμιακα η πολη....απορω και γω και εκφραζω την αποψη οτι δεν θα δουλεψουν....εδω με το ζορι δουλευουν τωρα δεκα μαγαζια.....συμφωνει και αυτη....ουτε κοπελες μου λεει δεν θα υπαρξουν για να ανοιξουν.....αναπολουμε μαζι τις παλιες καλες μερες και της κανω επισημανση οτι και πολλες παλιες καλες λειπουν απο τα πραγματα και μας εχουν λειψει....μου κανει μια νυξη για την φιλη της την ευα που δουλευει στα φαναρια της ανδρεου γεωργιου και οτι ειναι πολυ καλη επαγγελματιας.....της λεω αν εχει και αλλες φιλες στον χωρο και γενικα μου απαντα οτι οι φιλιες στον χωρο τους ειναι δυσευρετες και σπανιες.....η συζητηση παει και σε φιλοσοφικα επιπεδα .....ποσο δυσκολο ειναι το επαγγελμα για την προσωπικη τους ζωη κλπ.....

αλλαζοντας θεμα την ρωταω ως ποτε σκοπευει να μεινει και με λυπη μου μαθαινω οτι δεκεμβρη με γεναρη σταματαει μαλλον οριστικα.....υπαρχει κατι ευχαριστο προσωπικο ρωταω;οχι μου λεει....θελω κανεναν χρονο να μεινω μονη ,να χαλαρωσω και ισως μετα σκεφτω κατι για μια σοβαρη σχεση...της επισημαινω οτι εχει πλεον πολλα ενσημα και μου λεει οτι εχει εξι χρονια σχεδον στην δουλεια ,απο 18 χρονων.....η συζητηση γινεται πλεον με συνδυασμο χαλαρωτικου μασαζ με λαδι στο οποιο ομολογουμενως ειναι αρκετα καλη
ακολουθει η ωρα του τζακουζι......αρωματικα αλατα,αφρολουτρα,τσιγαρακι και σαμπανια υπο τον ηχο και την ευχαριστη αισθηση του υδρομασαζ......μια μικρη ή μεγαλη απολαυση που χρωστουσα στον εαυτο μου αλλα και στην πολυχρονη γνωριμια μας να κανουμε μαζι....ηταν ενα απωθημενο μου που επιτελους πραγματοποιουνταν σε χωρο ανταξιο της και με περσσεια χρονου....

μεσα στο τζακουζι εχουμε φιλακια και χαδακια ενω συνεχιζεται και η χαλαρη κουβεντουλά....μου λεει οτι τα μπουρδελα πλεον προτιμουν κοπελες που να τα κανουν ολα οπως κωλο και γυμνα τα οποια η ιδια δεν κανει απο πεποιθηση για θεμα υγειας....της απαντω οτι οι καλες και περιποιητικες γενικα ομως δεν χανονται στον ανταγωνισμο και δεν εχουν αναγκη οπως πχ η ιδια....συζηταμε και για την θετικη αλλαγη της και την κομπλιμενταρω οτι αδυνατισε εμφανως και γενικα εγινε πολυ πιο θελτικη και σεξι....δειχνει να ικανοποιειται απο το σχολιο.....

συζηταμε τα περι πολιτειας του ερωτα που θελει να φτιαξει ο δημαρχος....ειναι αρκετα θετικη σε αυτο το σεναριο καθως μου επισημαινει οτι θα σημανει λιγοτερα εξοδα για τις κοπελες και μεγαλυτερη ασφαλεια.....


ξεπλενομαστε απο αφρους και πεφτουμε στο κρεβατι για τον δευτερο και πιο απολαυστικο γυρο .....προκαταρτικα ξανα,69 και αυτην την φορα την παιρνω σε doggy και τελειωνουμε με αυτην να κουνιεται απολαυστικα απο πανω μου με καυλολογα και βογγητα ενω οι βυζαρες της δεν χορταινω να τις πιπιλαω.....ευτυχως εκει δεν εχασε καθολου....ισα ισα μου φανηκαν πιο σκληρες σε υφη και πιο καυλωτικες.....

αποχαιρετισμος με φιλακι,υποσχεση επανοδου συντομα για οσον χρονο εν πασει περιπτωσει δουλευει ακομα και βγαινω προς την εξοδο....εχουμε περασει συνολο μπορει και μιαμιση ωρα μαζι....ξεχαστηκαμε....ξεχαστηκα και γω απο την καθημερινοτητα και τα προβληματα της....μια αισθηση γλυκιας μελαγχολιας αποχαιρετισμου με καταβαλλει.....μαζι με την αλλαγη της δαναης σε ειρηνη ,θυμαμαι την δικη μου φυγη απο θεσαλονικη πριν δυο χρονια,αναπολω τις ωραιες μερες και στιγμες που περασα με τις εκει ιερειες του ερωτα και σκεφτομαι το πως αυτα δεν προκειται ποτε να γυρισουν πισω.....το διανυσμα της ζωης μας κυλαει και γραφει την πορεια του αμειλικτα χωρις επιστροφη και μεις περναμε και δυστυχως δεν δραττουμε την στιγμη.....


αντιο προς το παρον ειρηνη.....θα τα ξαναπουμε συντομα πιστευω.....θα ευχηθω οτι σου ειπα και στο τσουγκρισμα της σαμπανιας....να σου πανε ολα καλα απο δω και μπρος και να πετυχεις οτι επιθυμεις στην ζωη σου....ευχαριστω για τις ωραιες στιγμες που μας χαριζεις....

σου αφιερωνω και το τραγουδι που επαιζε στο ραδιο τωρα που γραφω αυτο το διηγημα καθημερινοτητας....
''παντα εδω θα γυρνω''....

http://www.youtube.com/watch?v=QWy0oZam7E8

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 02, 2011
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουλίου, 2011
Ίσως η καλύτερη κριτική κατά την προσωπική μου εκτίμηση που έχω διαβάσει έως τώρα σε αυτό εδώ το site γραμμένη από το δημοφιλέστερο μέλος (όπως το εκτιμώ) της κοινότητας μας, για την Ιερόδουλη που τουλάχιστον εγώ προσωπικά κατατάσσω στις 5 καλύτερες (σε χαρακτήρα και συμπεριφορά) από τις δεκάδες εκατοντάδων που έχω επισκεφθεί έως τώρα.

Μάθαμε και τα νέα της κοπελιάς, εγώ προ ημερών που την είχα τιμήσει δεν είχα το χρόνο να μάθω τόσα πολλά.

Ας είναι καλά η κοπέλα να μας προσφέρει τις στιγμές ηδονής που αναζητούμε έτσι όπως έμαθε σε όλα αυτά τα χρόνια που ασκεί αυτό το επάγγελμα.

Εγώ απλώς να συμπληρώσω για όποιον θελήσει να την επισκεφθεί ότι οι πιο κατάλληλες ώρες είναι από τις 11 το πρωί που ανοίγει το κατάστημα έως το απόγευμα που η κίνηση είναι περιορισμένη και η κοπέλα θα είναι απαλλαγμένη από κάθε μορφής άγχους που θα αφορά το χρόνο.

Η χρονική απόσταση από το Βαρδάρη έως εκεί είναι 1 ώρα και 10 λεπτά με νορμάλ οδήγηση μέσω της Εγνατίας οδού και το κατώτερο τίμημα για τις υπηρεσίες της είναι τα 30 ευρώ.
04 Ιουλίου, 2011
Χωρίς να ξέρω ούτε τον φίλο που έγραψε την κριτική ούτε την κοπέλα, έχω να πω ότι είναι από τις καλύτερες κριτικές που έχω διαβάσει. Σα να βλέπω ένα καλό road movie...
04 Ιουλίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω ιπταμενε ολλανδε για τα καλα σου λογια....οσο για την κοπελα δισταζω παντα να συνιστω σε αλλους ιεροδουλες και να κανω υποδειξεις σε συναγωνιστες...απλα για μενα ειναι η προσωπικη μου μουσα...
G
gl
04 Ιουλίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

I can feel you ... Βγε μπαγασας ;)

Καλα ολοκληρη αλλανα που κατεβαινει και ελικοπτερο
ειχε και εναν παρκαρισμενο εξσκαφεα εκει διπλα .. ακομη εκει ειναι ?
Εσυ γιατι εβαλες 9 ? με το columbia πηγες και σε σε βολευε ?
17 Νοεμβρίου, 2011
Η καλυτερη κριτικη που εχω διαβασει και το τραγουδι που εβαλε ο gl ταιριαζει απολυτα...
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5