Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488198
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ενώ στεγνώνει το πολύπαθο κορμί μου μετά τη μάχη που είχα με την ανωτέρο κορασίδα, γράφω την εμπειρία πίπας που βίωσα γιατί αύριο θα είναι σαν όνειρο. Είχα διαβάσει διάφορα και με το που την είδα είπα ότι η δοκιμή αξίζει. Καθαρή, ορεξάτη, μπιμπελό γκομενάκι από το Βουκουρέστι. Αρχίζει με μία εξερεύνηση στο τριχωτό μου στήθος και αφού ξύπνησε το εργαλείο με ταυτόχρονες μαλάξεις φόρεσε τη σκούφια με το στόμα. Η σχολή "χωρίς χέρια" έχει κάνει άριστη δουλειά. Αρχίζει τα πνευστά, ενώ εγώ πλεόν θα συστήνομαι ως γιατρός ΩΡΛ μετά την αφαίρεση αμυγδαλών που της έκανα. Οκ, όπως έχει αναφερθεί, οι μπάλες δεν μούλιασαν αν και μοσχοβολούσα ολόκληρος αλλά έφαγε τέτοιο ράπισμα το πεοκέφαλο με την επιδέξια γλώσσα που χαλάλη οι μπάλες. Μετά στήσιμο στα τέσσερα, ακολούθησε ιεραποστολικό και τελείωμα ξανά με πουλόφωνο. Εντύπωση μου έκανε και ο χρόνος που κυμάνθηκε γύρω στα 25+ λεπτά. Σε γενικές γραμμές εάν εξαιρέσει κανείς την υπηρεσία που πρέπει να μάθει τρόπους συμπεριφοράς, το μαγαζάκι έχει ακόμα να προσφέρει στους απανταχού μαμάδιες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 30, 2008
Όνομα κοπέλας
Ντέλια
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
9
Πόντοι:
2.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού