Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 23 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αν και απέχω από τις κριτικές, (όχι το άθλημα) για τη Νάντια θα κάνω μια εξαίρεση!Η συνάντηση έγινε πριν δύο ώρες !Την είχα δει σε περασμένη τσάρκα ,ενώ πληρούσε όλες τις προδιαγραφές το ένστικτο του μπουρδελιάρη μου έφερνε στα ρουθούνια μια οσμή φόλας και είχα αποχωρήσει στα 2 προηγούμενα σαλοναρίσματα! Απόψε πήγα αποφασισμένος, είπα και αν δεν είναι καλή δεν πειράζει, θα γράψω μια κακή κριτική και θα ξεσπάσω …Αμ δεεεε σε γελάσανε μικρέ μου μπουρδελιάρη είπε η θεά της προνομοίρας…Η Νάντια είναι γύρω στο 1.70,Σαλονικοκυπραία,ξανθιά με έκφυλη φατσούλα piercing στο χειλάκι ,ταττου στη μεσούλα και υπέροχο στήθος το οποίο έχει δεχτεί επέμβαση από πλαστικό χειρουργό για την εμφύτευση πυριτιούχων βιοσυμβατων επιθεμάτων προσαύξησης !Ήταν σαν να μπαίνει η άνοιξη παρόλο που βρισκόμασταν στο τέλος της βάρδιας και λογικά θα ήταν κουρασμένη!Φοβέρα ενεργητική και δεκτική σε όλα ,παίρνει πρωτοβουλίες και γλιστρά σαν χέλι σε όλο το εμβαδόν του δωματίου αν ακολουθήσεις και εσύ ένα αντίστοιχο ρυθμό !Μου έριξε πεταχτά φιλάκια και κάναμε ένα αισθησιακό παιχνίδι μπροστά από τον καθρέπτη στα όρθια πριν πέσουμε στο κρεβάτι! Αφού όλα προμήνυαν ότι θα περάσουμε καλά δεν ήμουν αχάριστος ,της έκανα ένα ολιγόλεπτο μασαζάκι για να την ξεκλειδωσω ακόμα περισσότερο και το εκτίμησε δεόντος!!!!Στο σεξ απίθανη, νεύρο ,φωνούλες ,κραυγούλες και λογάκια μου ανεβάζουν τη libido!!!Μετά την ολοκλήρωση έμεινε μαζί μου για κουβεντούλα!Το πρωτοφανές στην μπουρδελοκαριερα μου ήταν ότι πάνω στην κουβέντα και ενώ είχα ολοκληρώσει η στύση δεν άργησε να επέλθει ξανά αφού δεν σταμάτησε δευτερόλεπτο να μου τρίβεται!Το κλου της βραδιάς είναι πως εκτός του άριστη στη δουλεία της,τιμάει κάθε ευρώ που παίρνει,μοιάζει καλό παιδί και ευχάριστος άνθρωπος!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Νάντια
Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
12
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουλίου, 2011
Φιλος σε ευχαριστώ. Μονο Αυτό εχω να πώ. Οτι εγραψες είναι αλήθεια και με το παραπάνω. Απιστευτο κορμι.. τρελες βυζάρες ... πολυ ευχαριστη στο δωμάτιο... Δεν εχω λόγια... Δεν περιγράφω άλλο.
ΥΣ.. Κανονικό πρόγραμμα = 30€.. με κωλαράκι =50€ συνολο
05 Ιουλίου, 2011
τέτοια ταλέντα δεν πρέπει να μένουν κρυφά!!!!Ήταν χαρά μου φίλε που πέρασες και εσύ καλά μαζί της!Αυτό σημαίνει πως η κοπέλα είναι σωστή επαγγελματίας με όλους!Το φόρουμ είναι η μόνη δύναμή μας ενάντια στα κομοδίνα που κατά καιρούς εργάζονται στα ιδρύματα της Πάτρας!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2