Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 88 10
Sex Studio 126638
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
λιγο πολυ τα εχω ξαναγραψει....απο εμφανιση σιγουρα δεν ειναι καμια θεα....εχει απλα ενα αδυνατο σωματακι και σιλικονε βυζαρες με ουδετερη εως αδιαφορη φατσουλα αλλα ειναι σιγουρα συμπαθητικη και φιλικη απο την πρωτη εως την τελευταια στιγμη..σιγουρα τιμαει τα λεφτα που παιρνει και δη στο πριβε προγραμμα των 70 ευρω....ηρθε μεσα με τα μαυρα της εσωρουχα τα οποια ταχιστα αφαιρεσε για να παραδοθουμε σε μια περιδινηση αφθονων προκαταρκτικων με γλωσσοφιλα,χαδακια στο μουνακι της,δαχτυλα και μεσα και fingerfucking,παιξιμο με τον πουτσο μου και γυμνη πιπα με μενα ορθιο.....γλειφομουνι στο καθαρο και υγρο μουνακι της και γενικα μια πολυ gfe κατατσταση...

γλειψιμο στα αρχιδια μεχρι υπερβολης με ρουφηγμα στις μπαλες

γαμησι σε ολες τις κλασικες στασεις με αρκετο χρονο σε καθεμια....πολυ καλο ειδικα το στησιμο της στα τεσσερα....στις αλλες στασεις δεν μ αρεσε τοσο θα λεγα.....απο πανω κουνιεται δυνατα αλλα οχι ρυθμικα αλλα σε doggy ειναι αψογη και με τα κουνηματα της στραγγιξε τον πουτσο μου οταν τελειωσα....

φιλικη και ομιλητικη και μετα το γαμησι ,δεν βιαζεται να φυγει αλλα κανει κουβεντα περι παντος επιστητου....
με δυο λογια αψογη και σχετικα οικονομικη με καλο vfm και το απολυτο gfe στην ευρυτερη θεσσαλια αυτην την στιγμη .....ειδικα για επαρχια που ως γνωστον οι τιμες τσιμπανε γενικως σε σχεση με αθηνα ειναι μια must επιλογη.....

θα μας μεινει λεει ακομη για τρεις βδομαδες....ιδομεν....


απο προγραμματα εχει και πιο φτηνα απο τριαντα ευρω θαρρω, αλλα δεν μπορω να διαβεβαιωσω κανεναν τι κανει σε αυτα καθοτι δεν τα πηρα ποτε.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Ντενίζα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού