Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 101 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απογευμα Τεταρτης,ξεκινησα με συναγωνιστη χωρις ιδιαιτερες καυλες για τον γνωστο δρομο της ακολασιας και της λαγνειας που ονομαζεται φυλης.Επειδη το μπλε εισητηριο στις μερες μας βγαινει δυσκολα,αποφασισαμε να ψαξουμε καποια στανταρακια που εχουμε περασει καλα...Για αρχη ανεβηκαμε στο Φυλης 65Α,με ανυπομονησια περιμενα να βγει η κοντη ρουμανα που μας καυλωνει παντα,η Καρμεν,προς απογοητευση μας βγηκε μια μελαχρινη μετριου αναστηματος γυρω στο 1,70 με πιασιματα και στρογγυλο κωλαρακι,αλλα εμεις θελαμε καρμεν παρολο που η τσατσα επεμενε να μπουμε ,επειδη μας αναγνωρισε σαν φαν της καρμεν!Αφου δεν βρηκαμε την καρμεν πηγαμε στην Κατερινα στο 134Α,εκει για κακη μας τυχη ουτε η Κατερινα ηταν εκει,αλλα πετυχαμε μια ξανθια,γυρο στο 1,70 ,με 2αρακι βυζακια,πολυ ομορφο στρογγυλο κωλαρακι και γλυκια φατσα,η οποια παρουσιαστηκε απο την υπηρεσια σαν καινουργια.

Αυτη λογω εμφανιση και τσακπινιας στο σαλονι με κερδισε,κατεβαλα το μπλε εισητηριο στην υπηρεσια και εψαξα και τα 3 δωματια για να διαλεξω εκεινο με τον πιο επαρκη φωτισμο,τελικα κανενα δεν ανταποκριθηκε στις προσδοκιες μου,επειδη σε ολα ειχε ενα νυχτερινο φωτακι.Τελικα διαλεξα αυτο που μου φανηκε πιο μεγαλο και δουλευε και το air condition.Η καθαριοτητα στα δωματια ηταν αρκετα καλη.

Η κοπελα ηρθε μετα απο 5 λεπτα,μετα απο μερικες τυπικες ερωτησεις,ορμηξα στα βυζακια της και αρχησα και τα εγλυφα με μανια...Μετα απο λιγο μου προτεινε καποια εξτρα(κωλαρακι και ελευθερο στοματικο) αλλα με συν 20 ευρω ομως,δεν ενεδωσα και της ειπα την αλλη φορα,στην συνεχεια μου ξεκινησε μια πιπα αρκετα καλη,βαθια η οποια κρατησε αρκετη ωρα.Μετα μου προτεινε να την παρω ιεραποστολικο αλλα εγω της ειπα να συνεχισει πιπα επειδη μου αρεσε και δεν αρνηθηκε χαμογελοντας,επειτα την πηρα στα 4 σφυροκοποντας την δυνατα,μπορω να πω η αισθηση μεσα της ηταν ικανοποιητικη,επειδη την προηγουμενη μερα υπηρχε καταθεση αργουσα να τελειωσω και συνεχισα για αρκετη ωρα σε αυτη την σταση,η συμμετοχη της ηταν καλη με αληθινες κραυγουλες,δεν δεχοταν βαθια δαχτυλοσκοπηση απο πισω λεγοντας μου "Παρε εξτρα να με ξεσκισεις".Η κοπελα παρολο που ημουν αρκετη ωρα δεν δυσανασχετησε, στην συνεχεια επειδη εβλεπα οτι δεν θα τελειωνα της ειπα να μου ξαναπαρει πιπα σε σταση 69 για να βλεπω την υπεροχη κωλαρα της,σε αυτη την σταση μου εκανε μια ικανοποιητικη πιπα και απο προτροπη δικια μου περιεργαζοταν τα @@ ,ενω εγω της εκανα δακτυλοσκοπηση απο πισω,οχι πολυ βαθια.Στην θεα της κωλαρας της με δυσκολια μετα απο μερικα λεπτα τελειωσα!

Στο τελος με ρωτησε αν ειχα κανει πριν σεξ και με χαρακτηρισε "δυσκολο" χαμογελοντας,της ειπα "οχι" και μετα απο μονη της μου ειπε οτι θα δουλευει στην πρωινη βαρδια και οτι θα με περιμενει,αποχωρησε δινοντας μου ενα φιλι.


Θα ξαναπηγαινα γιατι μου αρεσε η συμμετοχη της και η εμφανιση της,ομολογω οτι αυτο με το εξτρα δεν το εχω ξανακουσει οσο συχναζω στα μαγαζακια.Επειδη ειναι η πρωτη μου κριτικη θελω να ειστε επιεικης.

Υ.Γ Το 10αρακι στο παρκινγκ οφειλεται στο οτι το πρωι ειχε λαικη και ηταν αδειος ο δρομος.

Καλα γαμισια χυστες μου ,οπως λεει και ενας φιλος!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 29, 2011
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
millepetrozza
Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
31
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού