Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 1 10
Πορνοστάρ 19769
Γενική Εντύπωση
 
7.0
Τώρα μπορώ να σας αποκαλύψω ένα από τα μεγαλύτερα μυστικά της σταδιοδρομίας μου. λίγο περισσότερο από εναν μήνα πριν, ένας ελληνας παραγωγός ήρθε σε επαφή μαζι μου για να γυρισει μια σκηνή με μια νεαρη ελληνιδα 25 ετών,τη Julia Alexandratou. Από την οποια δεν ήξερα τίποτα, Ο παραγωγός της Sirina είχε επιμείνει και είχα δεχτεί τελικά. ο Tony Carrera με είχε ακολουθήσει δεδομένου ότι ειχε ζητηθει η συμμετοχη του επίσης. Προσεγγιζοντας επί τόπου, παρατηρώ ότι η σκηνη είναι λίγο διαφορετικη από τα συνηθισμένα. Η Julia είναι μια προσωπικότητα της χώρας γνωστή ως πρότυπο, τραγουδιστριας και ηθοποιόυ. Ο παραγωγός με εισάγει στον ρολο μου και μου λέει ότι η τζουλια παραπονιέται επειδή κανένας στην Ελλάδα δεν μπορει να την γαμησει σκληρα οπως αυτος θελει γιατι είτε χυνουν γρήγορα είτε δεν μπορούν να εχουν καλη στυση μαζι της.... Αφότου με βλέπει η τζουλια, λέει στον παραγωγό ότι δεν θα είμαι ικανος να την γαμησω κι εγω. LOL. Το πρόγραμμα ήταν ότι θα είχε μια σολο σκηνη καταρχάς μόνο με ένα μπουκάλι της σαμπάνιας σε μια μπανιέρα, κατόπιν μια σκηνή με μενα και τελικά μια σκηνή με τον Tony που θα καναμε παρτουζα. Η σκηνή της μπανιέρας αρχίζει, αρχίζω να καυλωνω και προχωρω για να αντικαταστήσω τη φιάλη δύο λίτρων με το πεος μου... Παίζει αρκετά καλά με το ιδιοτυπο «sextoy της». Είμαι λίγο έκπληκτος που βλεπω μια μονο καμερα να παιρνει απλα διαφορα κινουμενα πλανα και αρχίζω να αναρωτιέμαι εάν ο καμεραμάν γυριζει ερασιτεχνικό βίντεο. Ενώνομαι σεξουαλικα τελικά με την ελληνιδα κούκλα , που ειναι όμορφη ,ξανθια με μπλε μάτια και μεγάλο στήθος,όλα αυτά που συμπαθώ! μπαινω με το κορίτσι στο τζακουζι και αρχίζω να παίζω με το μπουκάλι. Αρπάζει γρήγορα τον πουτσο μου και τον ρουφά πολυ καλα. Αρχίζω να την παίρνω σε doggy style. το γατακι της είναι τόσο υγρο και ειναιτόσο καλή. την γαμαω ολοενα και σκληρότερα και με αρπάζει δυνατα έτσι ωστε να μπορώ να αισθανθώ ότι το απολαμβάνει πραγματικά .ξαφνικα ανακαλύπτω ότι ο καμεραμάν κάνει ότι μπορεί να μην βγει στην ταινία το πρόσωπό μου ..... με εκπλήσσει.
Πηγαίνουμε στο κρεβάτι να τελειώσουμε τη σκηνή και είμαι απογοητευμενος επειδή το κορίτσι δεν με θέλησε να την γαμησω απο κωλο(φοβάταν πιθανώς λογω μεγεθους). εν τελει τελείωσα με ενα δυνατο χυσιμο στο προσωπο της γαι το οποιο μπορω να πω είμαι υπερήφανος για τον εαυτο μου. Όπως εχει συμφωνηθει, ο Tony παίρνει θεση για να κανουμε ενα τριο με την Julia αλλά αυτο δεν πραγματοποιείται καθωςντυνεται και φευγει ετσι ξαφνικα.... οι παραγωγοί παντως δεν δειχνουν να εκπλησσονται ιδιαιτερα.... Επιστρέφω την επόμενη ημέρα στη Γαλλία. 2-3 εβδομάδες αργότερα, έχω μια κλήση από τον ελληνα παραγωγό που με ζητά για να μου πει να μην αναφερω τίποτα για το γυρισμα τουλάχιστον για εναν μήνα. Πράγματι υπήρξε ένας τεράστιος θορυβος στην Ελλάδα. Η Julia Alexandratou είναι πολύ περισσότερο από απλό προσωπικότητα, είναι ένα πραγματικό εθνικό αστέρι, τραγουδιστρια, ηθοποιός, TV περσονα και είναι γνωστή πέρα από τη χώρα της για πολλα χρόνια. Αναγγελεται ότι κυκλοφορει ένα sextape της με το φίλο της σε χιλιαδες αντιγραφα κυκλοφορεί και οτι το dvd θα ηταν ετοιμο για διαθεση στην αγορα. Το DVD σημειώνει μεγαλες πωλησεις σε μερικές ημέρες, το κορίτσι αρνείται οτι εδωσε την συνεναιση της, ο παραγωγός λέει ότι αγόρασε το sextape νόμιμα. Εξετάζω ένα αντίγραφο του DVD και ανακαλύπτω ότι κρύβουν το πρόσωπό μου σε όλη τη σκηνή, μόνο ένας ανεμιστήρας θα ήταν ικανός με αναγνωρίζει, και αυτό είναι οτι συνέβη, μερικοί αναγνώρισαν το τατουαζ μου στον ώμο. γινεται θεμα σε όλες τις ελληνικές εφημερίδες. Οι δημοσιογράφοι ήρθαν σε επαφή μαζι μου για να μαθουν την αλήθεια, δεδομένου ότι υποσχέθηκα στον παραγωγό πως δεν θα εκανα καμια δηλωση μεχρι και σημερα....



το παραπανω κειμενο ειναι μια προσωπικη εξομολογηση-συνεντευξη του ιδιου του ιαν σκοτ στο προσωπικο του μπλογκ με ημερομηνια 20/4/2010 και σε ελευθερη δικη μου αποδοση.....το βαζω εδω για να ακουσουμε και την δικη του εκδοχη περι του γνωστου dvd και του ντορου που ειχε τοτε δημιουργηθει....

ποιος ειναι ομως ο περιβοητος ιαν;ειναι ενας οχι καινουριος αλλα αρκετα παλιος και εμπειρος πορνοσταρ με καταγωγη απο γαλλια,γεννημενος ως Yannick Dambrinne πριν 38 χρονια την 6η φεβρουαριου 1973,με υψος 1,85 ...παροτι μπηκε στην πορνογραφια αργα σε ηλικια 25 ετων μετρα στο ενεργητικο του περιπου 500 ταινιες και εχει σκηνοθετησει τρεις ενω εχει κερδισει και δυο βραβεια AVN (τα αντιστοιχα των πορνο οσκαρ) το 2009...

μετριος σταρ κατα την γνωμη μου και μετριας επισης εμφανισης αλλα με οπλο το μεγεθος του και το ονομα του πλεον που αν μη τι αλλο δεν περνα απαρατηρητο σε ενα καστ πορνοταινιας....ευχομαι να τον δουμε να ξεκωλιαζει και την ηλεκτρα γαλανου και την νικολετα ρωμανου και αλλα ατακτα ελληνιδικα και μη πορνιδια στο μελλον.....

εφτα ως βαθμος και πολυ του ειναι γιατι απο φατσα ιδιως ειναι πιστευω πολυ ντεκαυλε....τα κοριτσια του σαιτ πιστευω να μην εχουν αντιθετη αποψη.....

σιγουρα παντως σαν εθνος μας εχει ξεφτιλισει με την συνεντευξη-εξομολγηση του αφου εμμεσως πλην σαφως μας εβγαλε ανικανους να ικανοποιησουμε ομαδικως και εθνικως την ακορεστη λουκρητια του ελληνικου πορνο τζουλια....οποτε γιατρε ντινο ,ζαφειρη και λοιποι....το μπαλακι σε σας τωρα να αποδειξετε του λογου το αναληθες και το ντουρο της ελληνικης φυλης και φυσης.....Γλώσσα
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουνίου, 2011
κάνε και μια κριτική για τα έπιπλα της τσόντας,
αχ0α0χα0χα0χ0αχ0α0 ούτε διατριβή να έκανες
30 Ιουνίου, 2011
"μόνο ένας ανεμιστήρας θα ήταν ικανός με αναγνωρίζει"
fan σε μεταφραση απο το systran
γαματο
01 Ιουλίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εντελως μαλακας ο συστρανης.....χαχαχαχαχα σωστη παρατηρηση....αυτο ξεχασα να το διορθωσω.....
G
gl
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3