Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Για την ημερομηνία δεν είμαι σίγουρος αλλά κάπου εκεί κοντά είναι.
Σχετικά εύκολα κλείστηκε το ραντεβού για το ξενοδοχείο. Η πρώτη εντύπωση με κέρδισε καθώς με υποδέχτηκε βαμμένη και περιποιημένη με ένα κολλητό μαύρο φόρεμα. Πρόσωπο όμορφο αλλά σίγουρα 30+. Ευχάριστη στην κουβέντα που προηγήθηκε και έδειξε έμπειρη γυναίκα και σκέφτηκα πως θα με βάλει κάτω και θα με σκίσει, οπότε και έμεινα.
Μετά το μπάνιο με περίμενε με τα εσώρουχα και είχε τραβηγμένες τις κουρτίνες. «Μάλλον τις έκλεισε για να κάνει ατμόσφαιρα», σκέφτηκα. Πλησιάζει, βγάζει εσώρουχα και βλέπω το πεσμένο στήθος της. Εμένα με χάλασε. Αρχίζει καλή πίπα και μετά πάει να με καβαλήσει. Η όψη του στήθους της δεν μου άρεσε και την γύρισα στα τέσσερα. Ωραία θέα από ένα καλοσχηματισμένο κώλο καθώς είναι όσο πρέπει αδύνατη. Τότε παρατήρησα και την πιο περίεργη κωλοτρυπίδα που έχω δει. Μου φάνηκε για ξεχειλωμένη. Βάζω κωλοδάχτυλο και ήταν πιο σφιχτή από ότι περίμενα. Πάω για anal και μου είπε το σύνηθες «δεν μπαίνει είναι πολύ μεγάλη κτλ κτλ» οπότε δεν έβγαλα άκρη. Τελοσπάντων, συνεχίζω αλλά μετά το μισάωρο του αγώνα άρχισε να ζητάει να τελειώσω. Την παίδεψα λίγο ακόμα και μετά βαρέθηκα, τελείωσα και έφυγα.
Εν ολίγης, όμορφη 35αρα, με ωραίο κώλο και πεσμένο στήθος. Εμένα μου έκανε εντύπωση η σούφρα της. Στο σεξ περίμενα να με σκίσει αλλά μάλλον έμεινε από δυνάμεις ή από διάθεση. Social time καλό και καλά αγγλικά. Αν ξαναπάω δεν θα της βγάλω το σουτιέν αλλά τώρα που το ξανασκέφτομαι, για εμένα η μία φορά ήταν αρκετή

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 23, 2011
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού