Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Λίγο η διάθεση για κάτι πιο παρακμιακό, κάτι η περιέργεια για τα δυο μπουρδελάκια στην Κωνσταντινουπόλεως όπου δεν είχα ξαναπάει, κάτι οι κριτικές για την Εύα στο Κ166Β, σήμερα είπα να περάσω μια βόλτα από εκείνα τα μέρη.

Αφού μπήκα πρώτα στο Κ166Α και μετά στο Κ166Β, το δίλημμα που μου τέθηκε ήταν ανάμεσα σε νέα Ουκρανή χαμηλό-κρύο-κωλή ονόματι Ντάνα και κοντό-αφράτο-παλαιοκαραβάνο-πούτανο ονόματι Ναταλί από την άλλη.

Η επιλογή ήταν σαφής αν και δεν περίμενα τίποτα ιδιαίτερο.

Χαμόγελο

Σωματικά χαρακτηριστικά :
1. Γύρω στο 1,60, γύρω στα 35-38,
2. Σώμα αφράτο αγύμναστο. Η γυναίκα που θα μπορούσε να είναι η ψιλικατζού σου, η κυρία από την γειτονιά κτλ
3. Μέτριο προς μεγάλο στήθος, πεσμένο μεν αλλά ωραίο για πιάσιμο
4. Καστανή, μαλλιά μέχρι του ώμους, απεριποίητα
6. Χαμογελά μόνο αν την καρφώσεις δυνατά ή αν της χαμογελάς επίμονα

Κουλ

Παρεχόμενες υπηρεσίες:
1. χωρίς προκαταρκτικά
2. ακάποτο (τον άρπαξε και πήγε να τον χώσει στο στόμα της. - "Επ! της λέω". - "Α!? θέλεις προφυλακτικό? μα γιατί δεν μου το πες?", - "βρε πως αλλάξαν οι καιροί" σκεφτόμουν)
4. Μετριότατη πίπα, πράγμα που απογοήτευσε τις αρχικές μου προσδοκίες για παλαιάς κοπής τανα
3. Σφιχτή όμως εκεί που πρέπει

Εμμμμ

Η κοπέλα μπήκε με απορία στο δωμάτιο, καθώς δεν είχα βγάλει ρούχα. Χωρίς πολλά πολλά έκατσε στο κρεβάτι και ξεκίνησε τη δουλειά της. Όταν της ζήτησα να κάτσει στα τέσσερα για να συνεχίσει την πίπα έκανε ότι δεν καταλαβαίνει, δεν έδωσα σημασία. Στήθηκε μεν αλλά για γαμ.., την "χτύπησα" λίγο πιο έντονα από ότι συνήθως. Έδειξε να το καταλαβαίνει καλά.

Η αλήθεια είναι πως το καταλάβαινα και εγώ. το νι της ήταν αρκετά σφιχτό. Ανάμικτα συναισθήματα!

Γλώσσα

Η τσα2 δεν εμφανίστηκε ποτέ!
Όταν την ρώτησα αν δουλεύει μόνη μου απάντησε πως "έχω υπηρεσία, δεν μπορώ να δουλεύω μόνη"

Σεντόνια βρώμικα, χώρος καθαρός και μεγάλος.

Γενικά η γειτονιά είναι πολύ πιο φιλική από άλλες της Αθήνας καθώς και το θέμα του πάρκινγκ πολύ άνετο.

Το κτήριο του εν λόγω οικήματος έχει ένα προθάλαμο παλαιού πετρόχτιστου νεοκλασικού που ήταν και το πιο ωραίο σημείο της συνάντησης, καθώς οι πέτρες συγκρατούν την ζέστη έξω, ενώ παράλληλα δημιουργούν αρκετή δροσιά στο χώρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
heya
Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού