Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 238 10
Sex Studio 242011
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετα απο τη νηστεια-αποχη απο σεξ, τσαρκες και ιστοριες λογω Μεγαλης Εβδομαδας-ειπα να επισκεφτω 28/4/08 μεσημερακι το στουντιο Δροσοπουλου 95. Κοπελα η Αλινα Παπαριζου οπως την αποκαλουν αλλα εν ταξει λιγο υπερβολη. Υψος γυρω στο 1.70 καστανομαλλα με μπουκλες και ειναι απο Λευκορωσια. Δεν ειναι η εντυπωσιακη γκομενα αλλα ειπα να περασω μετα απο πολλα θετικοτατα σχολια που εχω ακουσει και διαβασει για αυτην. Ειναι απο τα πρωτα ονοματα στην πιατσα. Στο δωματιο τωρα ηταν φανταστικη. Ηταν επανω ανεβαινοντας τις σκαλες. Με το που μπηκε αρχισαμε με αγκαλιες και φιλακια στο στομα που προσφερθηκε να μου δωσει. Της ζητησα να την γδυσω εγω και δεχτηκε και μετα εβγαλε και εμενα το μποξερακι. Αφου αρχισαμε να χαμουρευομαστε για αρκετη ωρα μου εδινε φιλια στο στομα και με πιπιλουσε στο λαιμο, στο στηθος κυριολεκτικα με ρουφηξε η ατιμη και εγω της εβαζα ελευθερα δαχτυλακι. Μετα μου βαζει το καποτιδιο μιας και ειχε γινει ντουρος και μου αρχιζει μια απιστευτη πιπα απο τις καλυτερες που μου εχουν κανει. Την εκανε με τετοια τεχνη που λιγο ελειψε να χυσω στο στομα της και της ειπα να σταματησει. Ηταν σε σταση 69 και της εβαζα δαχτυλακι επιμονα και εδειχνε να το γουσταρει. Μετα αρχισε το ιεραποστολικο σφυροκοπημα οπου την κερασα τον ασπρο μου ζωμο. Ηταν τελεια εμπειρια με πολλη ωρα στα πρωκαταρκτικα με φιλια στο στομα χαμουρεματα. Θα εκατσε μαζι μου κανα 15-20λεπτο. Στα μειον οτι ειχε κατι ουλες στα μπουτια και στην κοιλια μου φαινεται. Απο καθαριοτητα μετρια πραγματα μιας και δεν ειχε νυπτηρα στο δωματιο αλλα στην τουαλετα και ειναι και καπως παλιος ο χωρος. Η τσατσα ευγενεστατη. Το παρκινγκ ηταν σχετικα ευκολο μιας και δεν ειχαν επιστρεψει ακομα οι Αθηναιοι. Ηταν μια απο τις καλυτερες εμπειριες που εχω σε στουντιο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 28, 2008
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Υπηρεσίες
bourdeliaris1984
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.034
Πόντοι:
7.775
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού