Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 246 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χτες αλλα και σημερα μεχρι το μεσημερι ηταν μια περιεργη μερα για μενα καθως το μυαλο μου αλλα και το πουλι μου δε μπορουσε να ξεκολησει από την χτεσινη συναντηση με την ευα οπου αισθανθηκα ότι εφυγα στη μεση ενός εργου που φαινοταν να είναι πολύ ενδιαφερον χωρις δυστυχως να φτασω στο τελος του.Σημερα λοιπον και πηγαινοντας στη φυλης προσπαθωντας να ικανοποιησω τη διψα μου αφησα τελευταιο αυτό το σπιτακι μηπως πετυχω ξανα την ευα.Για καλη μου τυχη προς μικρη μου εκπληξη ηταν εκει και ετσι την ευκαιρια που εχασα χτες και που τοσο με ταλαιπωρουσε θα την εβρισκα σημερα.Αφου μπηκε στο δωματιο ζητωντας της να βγαλει το κορμακι που απ ότι καταλαβα το φοραει και στο κρεβατι,το εβγαλε και της εξηγησα ότι δεν μ ενδιαφερει το τσιμπουκακι και το γλυψιμο αλλα της ζητησα να ξαπλωσει για να την χαιδεψω και κατευθειαν διεισδυση δυνατη και με διαρκεια με ολους τους τροπους γιατι αυτό μ ενδιεφερε.Ξεκινησαμε ιεραποστολικα ,πολύ εντονα όπως ηθελα και όπως το ειχα φανταστει αλλα η κοπελα δεν το χει…την πηρα στη συνεχεια πλαγιαστα οπου και εκει δεν με τρελανε,τελος πισωκολλητα και μπρουμητα,σε ολη τη διαρκεια σε καμια φαση του αγωνα δεν με απογειωσε.Συμπερασματικα λοιπον μια χρυση μετριοτητα,χρυση γιατι είναι ενδιαφερουσα κοπελα και με καλα προκαταρκτικα,μετριοτητα όμως γιατι στο κυριως θεμα,δηλ στην πραξη δεν προσφερει αυτό που θα περιμενες από αυτή.Μονο προσωπικο θετικο στοιχειο για μενα το γεγονος ότι ησυχασα αφου ειχα αρκετο χρονο για να τη χορτασω αλλα και να εχω ολοκληρωμενη εικονα σχετικα με την επιδοση της

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 22, 2011
Όνομα κοπέλας
Εύα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού