Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 25 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 29106
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα φιλοι συναγωνιστες.
Ελπίζω να περνατε καλα ολοι σας, και να ειστε καλα, πρωτα απο ολα υγεια στης δυσκολες εποχες που περναμε αλλα και λιγα φραγκα που εχουμε ας διασκεδάσουμε με αυτα και ας μην τζιγουνευομαστε,θα ερθει η εποχη που δεν θα εχουμε καθολου και θα μετανιωσουμε που δεν διασκεδάζαμε οσο επρεπε οταν ειχαμε,γιαυτο βγειτε,καντε σεξ,και οτι αλλο θέλετε.

Τελοσπάντων ,αυτα που λετε.Ας Ξεκινήσω να λεω για το απολυτο στουντιομωρο.

Πρόλογος:

Εχω απο μηνα ιανουαριο προσωπικα που εχω συναντήσει το απολυτο πλάσμα των στουντιο και γενικα του αγοραίου ερωτα,ηταν εκεινο το κρυο και βροχερο βραδακι στην φυλης οταν ειπα να κάνω μια βόλτα να δω αν εχει ερθει τιποτα καινουριο ,εκανα μια βολτίτσα τιποτα σπουδαίο οσπου μπηκα σε εκεινο πριν την μονης προδρόμου στο φυλής 86,λιγα ατομα μέσα αναμονη μικρη που λετε , μας ειπε η τσατσα τα σχετικά και ακουγα τα τακουνια να πλησιάζουν στο σαλόνι,λεω τωρα μεσα μου καμια ηλιθια θα ειναι ,εκει που μουν πανετοιμος να φυγω βγαινει μπροστα η κοπελα που δουλευε.Τι να δω? Ενα απιστευτο πλάσμα,ενα κοριτσι 2 μετρα με σωμάταρα, πολυ ομορφο πρόσωπο ,κωλάρα και γενικα ενα δυνατο και εντονο βλέμα προσωπικα ειχα μινει λιγο μαλάκας οταν την είδα οπως ειχε μινει και αυτη μαλάκας επειδη την κοιταζα ετσι θα ελεγε τι επαθε αυτος τώρα,Καμια τραβεστι βλέπει?ΧαχαχαΓλώσσα,οχι ομως ο συνδιασμος ολων των παραγωντων με εκαναν να σεβομαι αυτο το κοριτσι και να το βλέπω ως την κοπέλα της διπλανης πορτας, ως φιλη μου, ως κοπέλα μου, δεν ηταν οι λιγες φορες που υπήρξε το gfe μεσα εκεινο ηταν το χημικο που λεμε που με έκανε να δω την ρωξανα με ενα εντελως διαφορετικο μάτι,με λιγα λογια δεν ηταν αυτο που ηθελα παντα δλδ το σεξ αλλα διαφορα πράγματα,μια κουβέντα,ισως και κατι παραπανω...
Τελοσπαντων ο καιρος πέρασε οι καταθέσεις αρκετες οσπου φτάσαμε εως εδω, η ρωξάνα να αναβαθμίζεται σε στουντιο γκερλ και αξια με οσα χαριζματα εχει και εγω να ακολουθω πιστος το στάνταρ μου,ας μπω στην κριτικη της κατάθεσης που εκανα τα υπολοιπα του προλογου θα συνεχιστουν στον επίλογο..

Η κατάθεση εγεινε την προηγουμενη πέμτη, ζητω συγνωμη που δεν εγραψα ποιο νωρις αλλα ειχα κατι δουλειες και δεν μπόρεσα,αλλα δεν πειράζει την γράφω σημερα Μεγάλο χαμόγελο . Βραδακι πεμτης λοιπον καλοκαιριατικα, ενα ζεστο βραδάκι που λετε, ειχα βάλει στο προγραμμα μου την ρωξανα εφοσον ειχα να την δω πολυ καιρο σχεδον 2 μηνες και μου είχε ληψει, τελοσπάντων εκανα μια μιρκη και γρηγορη διαδρομη εφόσον η γραμμες του τραινου επαναλειτουργησαν και ετσι η μεταφορά στο κεντρο γινεται ποιο γρήγορα. Φτάνω στην πειραιως , εκει που ειχε βάρδια την συγκεκριμένη μέρα αρχησα να ψάχνω παλι διοτη αυτα τα στουντιο που ειναι σε πολυ κεντρικους δρομους ειναι ανυπαρκτα διοτη ειναι παρα πολυ διακρητικα αλλα τελοσπάντων με λιγη προσπάθεια το βρηκα,κλασικα η καρδια μου χτυπαγε σαν τρελη ,δεν ξερω τον τελευταιο καιρο οποτε παω μαζι της με πιάνει ανγχος για πολλους λογους αλλα δεν πειράζει με εχει κανει να τα ξεχασω ολα παντα Χαμόγελο. Και εδω φτάνουμε σε ενα και μονο αρνητικο της υπόθεση η τσατσα με την οποια δουλευει εδω και καιρο, δλδ οποτε παω εγω ειναι μαζι της? Η δουλευει μαζι της μονιμα? Καθολου χαμογελαστή,ουτε μια καλησπέρα,σε βλέπει με ενα βλέμα λες και εισαι κανας πρεζάκιας,ναι ειμαι σταθερος πελάτης αλλα με βλέπεις γαμω την τυχη μου μες τον υρδωτα, πες καμια λεξη,δωσε κανα ποτακι τι πραμα ειναι αυτο?Δεν ζήτησα και κοκκινο χαλι, απλα ζήτησα μια συμπεριφορα λιγο ποιο ζεστη αν οχι σε ολους τουλάχιστον στους σταθερους πελατες σαν και εμενα, νομιζω το αξιζουμε. Ετσι που λέτε με την τσατσα εφοσον δεν ειχε ορεξη να μιλησει και ηταν στο τσακ να την πάρει ο υπνος της εδωσα τα λεφτα και μπήκα στο δωματιο το οποιο ειχε ζεστο νερο διοτη δεν αντεχα αλλο ηθελα να κανω ενα μπανάκι βεβαια.
Τελοσπαντων δεν με ενδιέφερε η τσατσά το ρωξανάκι με ενδιέφερε ,ανυπομονουσα να την δω ,να δω τα ματια της να με κοιτανε,να αγγιξω το ομορφο σωμα της γενικα και να γευτω το κορμι της.
Εκανα το μπανάκι μου , ειχε πετσέτα μιας χρήσης,γενικα ο χωρος πολυ καθαρος και προσχαρος , να υπηρχε και ποιο ευγενικη τσατσα θα ταν καλυτερα αλλα τελοσπάντων.Η αναμονη τελειωνε η ρωξανα πλησιαζε στο δωματιο, ερχοταν πονηρα μεσα, χωρις να ακουσω τα βήματα της εριξε μια σπρωξια στην πορτα διοτη το καταλαβα επειδη ετριζε λιγακι αλλα δεν πειράζει,και τσουπ εμφανίζεται εκεινο το πλάσμα που ειχα συναντήσει για πρωτη φορα πριν 6 μηνες,ειχα να την δω 2 μηνες για διαφορους προσωπικους λογους μου είχε ληψει παρα πολυ,ανατρίχιασα οταν την ειδα παλι μετα απο τόσο καιρο και εκλεισα τα μάτια για να μην ανγχωθω περισσοτερο και δεν λειτουργησει το οργανο μου.Ξάπλωσε αμεσως στα δεξια μου και αμέσως αρχισαμε το χαμούρεμα, δεν σταματούσαμε να φιλάει ο ενας τον αλλον ,φιλια με μεγάλο παθος , χρήση γλώσσας, χειλιων και ανάσας μαζι,εκει που το πουλι μου ηταν μαραμένο απο την αγωνια σε δευτερολεπτα κατάφερα και επανηλθα δυναμικα ομως.Η gfe κατάσταση συνεχιστικε για πολυ ακομα,κρατουσα στην αγγαλια μου με δυναμη ενα υπέροχο κορμι ,ενα σωμα κολαση,ποδια ονειρο,στο αθενς λαιντις και εδω οι φωτος της την αδικουν, ειναι παρα πολυ ομορφη απο κοντα,δεν της βάζω 10 ομως γιατη εχει αδυνατισει λιγο τελευταια Χαμόγελο ελπιζω να τα πάρει πισω καποια στιγμη. Μαζι μου ειχε καυλωσει παρα πολυ της εκανα διαφορες κινήσεις ετσι ωστε να ανάψει, μου εδωσε ηδονη, της εδωσα και εγω, και πάλι απο την αρχή, δεν ηθελα να την αφησω απο την αγγαλια μου, ηθελα ολο το βραδι να ειμαι εκει να γευτω την ηδονη μεχρι το ξημερωμα, μεχρι το πρωι αν χρειαζοταν ,αλλα δυστηχως το όνειρο καποια στιγμη θα τελειωνε και επρεπε να κανω πολλα πραγματα.
Χαιδευα ολο της το σώμα,επιανα τον υπέροχο κωλο της, και έγλειψα τα φουσκωτα βυζια της ,ειχε ανάψει και η ιδια και με παροτρηνε να σταματησει το χαμουρεμα και να παμε κατευθειαν στο σεξ διοτη η καυλα δεν μπορούσε να περιμένει αλλο οπως και εμεις δεν μπορούσαμε αλλο να περιμένουμε, ειχαμε φτάσει στο αμήν,Πριν απο αυτο ομως μου εγλειψε οπως παντα το σημειο που ειχε κανει πυραυλο με την καυλα της μεχρι που εκει την παρακάλεσα να σταματήσει διοτη δεν μπορούσα να κρατηθώ,μου φοράει την καποτα και ανεβαινει πανω μου,αλλα ο διαολος εβαλε ακομα μια φορα το χερι του και ετσι για αλλη μια φορα μου ηταν μισοπεσμένη λογω της κουρασης και του ανχους μου, το μωρο ομως στεναχωρήθηκε μονο και μονο που δεν μπορουσα να της ικανοποιήσω την καυλα που ειχε εκεινη την στιγμη και οχι γιατι επειδη μου επεσε,παρολαυτα κατάφερε να μου τον ξανασηκώσει με δικο της τρόπο ανέβηκα απο πάνω της οπου μπορεσαμε για αλλη μια φορα να ειμαστε αγκαλια και να φιλιομαστε ,το σφυροκόπημα διέρκησε αρκετα, αλλα δυστηχως η υπερένταση ξανα της στιγμης δεν μου επέτρεψε να τελειώσω, και ειδα οτι στεναχωρήθηκε λιγάκι ,αλλα και πάλι δεν ειπε τιποτα προσπαθησε να με κάνει να τελειώσω και αρχησε να με γλυφει στο λαιμο και στο σωμα για να μου περάσει η ξενέρα που ειχα παρει επειδη δεν μπορούσα νε τελειώσω,αρχησε να μου την παίζει και εκατσε ξανα απο πανω μου φιλοντας με και βλέποντας με στα μάτια, παρολο που δεν μπορεσα να τελειωσω το σεξ μαζι της καθε φορα γινεται ολο και καλύτερο , αλλα αυτην την φορα επειδη ειμαι και λιγο λατρης του gfe το σεξ μαζι της ηταν διαστημικο, εβλεπα το ταβανι εβλεπα στην κυριολεξία αστεράκια.Κατάλαβε οτι δεν θα μπορούσα να τελειώσω διοτη οι δυνάμεις μου με εγκατέλειπαν και ετσι εκατσε πανω μου και λεγαμε διάφορα,μου έδωσε και καποια προσωπικα της στοιχεία ετσι ωστε να τα λεμε οταν δεν θα την βλέπω,ειναι τιμη μου που μια τετοια γυναικα μεσα σε τοσους αντρες με τιμάει με την εμπιστοσυνη της,και οτι γουσταρει καθε φορα με μενα,ασχετα απο τα λεφτα εμενα με τιμάει αυτο .
Αυτα που λέτε,εφοσον θα υπήρχε στην συνέχεια και μια εικονικη επαφη εφυγε το δωματιο ανετη και την χερέτησα.
Μάγκες γενικα ειναι πολυ καλη στην δουλεια της, θα τιμησει τα λεφτα που θα δώσεις..
αλλα αυτο που μου συμβαινει εμενα δεν εχει ξανασυμβει,δεν ειχα ποτε τοση θερμη σχέση με μια κοπελα που εργάζεται στον χωρο , το μεγιστο απο οτι θυμαμαι ηταν κατι παρπανω φιλια και οχι τετοια πραγματα.
Εκανα αλλη μια φορα ενα μικρο ντουζακι, ντυθηκα και πηγα να φυγω, βγηκε απο μεσα και ηρθε να με χεραιτησει ,κλασικα η τσατσα στην κοσμάρα της , δεν βγηκε να πει ουτε μια καλυνηχτα ΘυμόςΘυμός !Τελοσπαντων απο οσα μου ειχε δώσει η ρωξανα δεν εδωσα σημασια στην τσατσα, και εφυγα κουρασμένος και εξουθενομένος αλλα με την ωραια ανάμνηση της.

Επίλογος:
Οσοι διαβάσατε την κριτικη μου σε καποιους άρεσε και βοηθησε εφοσον η κοπελα ειναι καλη στην δουλεια της, σε αλλος φενεται υπερβολικη η συμπεριφορα μου και οτι πρεπει να καλμάρω λιγο οσα λεω. Συγνωμη ομως, υπάρχει μια μεγάλη χημεια με την συγκεκριμένη κοπέλα, η οποια ειναι πολυ ζεστη μαζι μου και δεν ντρεπομαι να πω τιποτα μπροστα της, νοιωθω ο ευατος μου και πολυ καλα, μου εχει προσφέρει τα μεγιστα απο την πρωτη μου κατάθεση μεχρι τωρα,σεξ,χημεια, παρεα και πολλα αλλα τα οποια δεν μου τα ειχε δώσει καμια κοπελα σε τετοιο βαθμο στον αγοραιο ερωτα ,και γενικα οταν θα αρχησω να αποσυρομαι καποια στιγμη στο βαθυ μελλον απο οτι βλεπω απο αυτον τον χώρο το πρωτο προσωπο που θα ερχεται στο μυαλο μου ειναι αυτη,και μετα ολες οι αλλες. Τελοσπαντων σας κουρασα με την αγαπισιαρικη κριτικη μου,Μεγάλο χαμόγελο ας βγαλουμε εμενα απο την μεση και η κοπελα σε γενικους τομεις αξιζει μια δοκιμη απο ολους, ειναι κριμα οσοι ειναι χρονια στα στουντιο να μην την εχουν στην συλλογη τους .
Αυτα που λέτε συναγωνιστες, δεν με ενδιαφερουν καθολου τα λεφτα και ποτε μετα απο καθε κατάθεση μαζι της δεν ειχα σκεφτει ποτε τα λεφτα που χαλασα για ταξι, εισητιρια , φαι μετα το σεξ κλπ,εφοσον αυτες οι συνευρεσεις αποτυπονονται στο μυαλο σου ολα τα αλλα ειναι περιτα Χαμόγελο,μακάρι δλδ τα λεφτα που εχω δωσει να τα παιρνει ολα αυτοι και να μην μοιραζονται σε τσατσαδες και αφεντικα.Μακάρι να κατσει εδω η κοπέλα, διοτη με τα προσοντα που εχει την βλέπω για πορνοσταρ σε λιγο, φυσικα εμενα και γενικα ολους θα μας ξεχάσει, αλλα εγω ειναι αδυνατον Γλώσσα.
Αυτα που λέτε , καλη συνέχεια σε ολους, και στην τελικη αξιζει μια δοκιμη, η κοπελα ειναι κόλαση.

υγ2.Ο χωρος πολυ καθαρος, τα δωματια καθαρα, μονο ενα δεν εχει ντουζιερα,η χωρος πολυ φιλοξενος , και η τσατσα σαν την μυγα μες το γαλα Money Mouth..

υγ3. Θα δυσκολευτειτε να βρειτε το στουντιο, αλλα ειναι ακριβως εκει που ειναι το μπλε βενζιναδικο απο πισω Χαμόγελο

αυτα συναγωνιστες, καλη συνέχεια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 16, 2011
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνα
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού