Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 45 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα Απο καιρο αποφάσισα να πάω μια βόλτα να δω τι γίνεται στην πάροδο!κάτι καινούργιο έψαχνα αλλα δεν βρήκα κάτι αξιόλογο!είχε καινούργια κορίτσια αλλα μπαζακια!μέχρι κ μαύρη έχει σκάσει κ καλα Απο Κούβα. Ποια Κούβα. Mama Africa. Attention συναθλητές. Πολλές αρρώστιες. Αφού ειχα απογοητευτεί μπαίνω στον εν λόγο οίκο.
Ο γεροτραβελοτσατσος ευγενεστατος μου είπε να κάτσω κ μου είπε ότι το κορίτσι είναι η Γκαμπι! Πολυ καλη στο δωμάτιο δεν βιάζεται κτλπ κτλπ!έρχεται κ η Γκαμπι. Ξανθιά αδύνατη ,μικρο στήθος κ κολαρακι, 20 ετών Απο Ισπανία. Χαμογελαστό κ με όρεξη. Δεν ειχα βρει κάτι καλύτερο οπότε είπα να δοκιμάσω.
Δίνω το 30€ κ Περνάω. Το δωμάτιο σχετικά καθαρό χωρίς να χει κάπου να ακουμπησεις τα ρούχα σου. Τα άφησα επάνω σε μια μικρή σιφονιερα!μετα Απο κανά 5 λεπτο έρχεται κ το μωρο. Χαμογελαστό με αστιακια κ λίγη κουβέντα Απο που βαρύς η σκούφια μας. Απο Ισπανία μου είπε κ συγκεκριμένα Βαρκελώνη. Κ πράγματι επειδή έχω παει 3 φορές Ισπανία Απο κάποια πράγματα που την ρώτησα φάνηκε να γνωρίζει Απο Ισπανία.
Στο ψητό τώρα η Γκαμπι έκατσε δίπλα μου κ ξεκίνησε να μου γλυφει τις ρωγες αργά αισθησιακα ενω ταυτόχρονα μου χαϊδεύε τον πουτσο κ τα @@δακια. Αυτο κανά 2λεπτο με 3λεπτο κάτι που με καβλωσε παρα πολυ. Παράλληλα την χουφτωνα όπου ήθελα(δεν την έπιασα Απο κάτω αν κ δεν νομίζω να είχε πρόβλημα).πολυ σωστό πέρασμα προφυλαχτικου μέχρι κάτω κ δεύτερος έλεγχος για να δει αν όλα είναι καλα. Η Μονή που το έχει κανει αυτο στην πάροδο!
Ξεκινάει λοιπόν η πιπα. Αργη δυνατή με αρκετό δοντι,όχι όμως ενοχλητικό. Προσπάθειες για deep ενω παράλληλα μου ζουλαγε συνέχεια τα αρχιδια πολυ δυνατά όμως. Λες κ ήθελε να τα λιωσει. Όπως συνεχιζόταν το στοματικο που κ που απότομα ρουφαγε το ένα αρχιδι πολυ δυνατά. Σε μια φάση με πονεσε πολυ αφού τιναχτικα. Το καταλαβε κ χαλάρωσε λίγο. Μιλάμε για λατρεία με τα αρχιδια. Δεν τα άφηνε Απο το χέρι με τίποτα. Με λίγα λόγια καλο στοματικο πολυ καβλωτικο. Πιπα για κανά 5 λεπτο σίγουρα χωρίς ίχνος βιασυνης!πως θες μωρο μου μου λέει ,στα 4 της απανταω!
Κάθεται στα 4 κ ξεκινάμε. Παρόλο που είχε βάλει αλοιφη(με αυτη έσκασε στο δωμάτιο)πολυ καλη αίσθηση του μουνιου της. Ξεκίνησα ένα γρήγορο κ δυνατό ρυθμό κ συμμετείχε με πολυ τεχνικά κουνηματα!αντέχει το κοπανημα χωρίς ίχνος διαμαρτηριας!το χέρι της το δεξι Απο κάτω να κρατάει τα αρχιδια. Δεν τα άφηνε με τίποτα. Μα με τπτ. Ε μετα κανά πενταλεπτο ήρθε το μοιραιο.
Τόσο γρήγορα μου λέει μωρο μου;τι να κάνω της λέω αφου είσαι φωτιά. Κ πράγματι. Το κορίτσι έκανε τα πάντα για να περάσω ωραία. Τα μπαλακια μου όμως πονάνε μετα μια μέρα. Δεν πειράζει. Αν ξαναπαω θα της πω να είναι ήρεμη. Θα φύγει τον Ιούλιο για Ισπανία κ θα γυρίσει Αύγουστο. Σίγουρα άλλη μια φορα θα πάω. Όμορφα πέρασα. Φυλάκι στο μάγουλο σαν φιλαράκια κ έφυγε μέσα στο χαμόγελο.
Ελπίζω να βοήθησα συναγωνιστες!
Υ.Γ

Θα ήθελα να ενημερώσω ότι πρώτος Απο όλους έκανα test στην Κάρμεν που δουλεύει εκει που ήταν η Χριστίνα κ πρώτους Απο όλους τεσταρισα την Μαρία την Βουλγάρα στο 7. Κ για της 2 έχω γράψει τις ανάλογες κριτικές. Οι ημερομηνίες υπάρχουν! Για την Μαρία ειχα κανει κ πρόβλεψη κ έπεσα μέσα. Ενοικιαζεται το κατάστημα!αυτα τα γράφω γιατί καλο θα ήταν εκτός Απο το φόρουμ για τα Χανια να γράφετε κ καμμιά κριτική κ να διαβαζετε κ καμμια κριτικη.Χτυπάει καλύτερα κ εξυπηρετούν πιο πολυ. Καλα να τα λέμε στο forum αλλα οι κριτικές είναι σαν book για το κάθε Σπιτι!
Καλη δύναμη συναγωνιστες κ καλο καλοκαίρι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 20, 2011
Όνομα κοπέλας
Γκάμπι
Μέλος
Εγγραφή:
5 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού