Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Αμάντα αποτελούσε για μένα στόχο μηνών . Όμως για διαφόρους λόγους όλο κάτι συνέβαινε και τελικά η επίσκεψη μου ματαίωνοταν. Χθες τη νύχτα όμως όλα πήγαν ευνοικά κι έτσι γύρω στις 23.40 χτύπουσα το κουδούνι του έν λόγω στούντιο. Πάρεπιπτόντως ήταν η πρώτη μου φορά σε αυτό το ίδρυμα και μου προξενησε αρνητική εντύπωση το ότι η εξωτερική πόρτα δεν είναι ανοιχτή και πρέπει να περιμένεις μέσα στην κοινή θέα να σου ανοίξουν αφού μέσα . Διακριτικότητα μηδέν και ειδικά τη μέρα, όπου φαντάζομαι ότι η Σ. Πάτση θα σφίζει από κίνηση. (Αλλά αυτό δεν ήταν το μόνο αρνητικό ,στο τέλος της κριτικής μου θα αναφέρω και τα υπόλοιπα). Ανοίγει η πόρτα λοιπόν και μπαίνω στο σαλόνι όπου με υποδέχεται μια φαινομενικά ευγενική τσατσά. Δίνω το πενήνταρι και μπαίνω κατευθείαν στο δωμάτιο . Το δωμάτιο καθαρό και περιποιημένο με τηλεόραση ,όμως χωρίς νιπτήρα και ντους. Πάλι καλά που είχε μωρομάντηλα. Περίμενα λίγα λεπτά βλέποντας την τσοντά και ακούγοντας τις δυνατές φωνές της Αμάντας από το άλλο δωμάτιο . Κάποια στιγμή ανοίγει η πόρτα του δωματίου και εισέρχεται η Αμάντα σαν σίφουνας. "Καυλωστον" μου λέει "είμαι η Αμάντα" και μου τείνει το χέρι . "Χαιρω πολύ " της απαντώ "είμαι ο ..." και της φιλάω το χέρι .Έδειξε ότι ευχάριστηθηκε με τη χειρονομία μου και ξαπλώσε στο κρεβάτι. Από εκεί και πέρα ό,τι κάναμε είχε κάτι το τρελό και πολύ έντονο ταυτόχρονα. Λύσσασμενα φιλιά και γλειψίματα στο λαιμό ,στα αυτιά στο στήθος από την πλευρά της .Λύσσασμενα φιλιά και πιπίλισματα στο στήθος και αλλά μέρη του σώματος από την πλευρά μου. Κάποια στιγμή ήρθε η ώρα του στοματικού . Τη να πω ? Κορυφαίο! Ξεκίνησε με άγριο γλειψιμο στα @@ και του εξωτερικού μέρους του πέους . Στη συνέχεια έβαλε το σκουφι και άρχισε μια από τις καλύτερες πιπες που μου έχουν πάρει ποτέ . Με φτύσιματα,παιγνίδια με τη γλώσσα και "βαθύ λαρύγγι" χωρίς χρήση χεριού. Αυτή η διαδικασία κράτησε αρκετά και όπως ήταν φυσικό με έκανε τούρμπο. Έτσι ήρθε η ώρα του κυρίως πιάτου . Πρώτη στάση : ανέβηκε πάνω μου με βαθύ κάθισμα και άρχισε να ανεβοκατεβαίνει πάνω στο ορθόμενο πεος . Λίγα λεπτά αργότερα λέμε να αλλάξουμε στάση . Το βάζει πάλι στο στόμα της και συνεχίζει την πίπα. Το κάνουμε λίγο πίσωκολλητα και μετά της ζητάω την ιεραποστολική στάση . Αρκετό και βίαιο σφυροκόπημα από την πλευρά μου όμως δεν ήθελα να τελειώσω έτσι. Της ζητάω λοιπόν να το ξαναβάλει στο στόμα και με αυτόν τον τρόπο να καταθέσω . Πράγματι ξαναρχίζει την πίπα ,όμως τώρα άρχισα να κουνιέμαι κι εγώ σαν να γάμαω το στόμα της . Έτσι σε αυτή τη στάση ήρθε το τέλος . Ήταν σίγουρα μια συγκλονιστική και πολύ άγρια εμπειρία . Δε βλέπω την ώρα να ξαναβεθώ μαζί της. Αυτά για την εμπειρία μου με την Αμάντα η οποία ήταν άψογη σε όλα . Ας πούμε τώρα και για
τα αρνητικά που ίσως με κάνουν να μη ξανάεπισκεφτώ τον έν λόγω οίκο. Εκτός από αυτά που ανέφερα στην αρχή ,εκείνο που με χάλασε περισσότερο ήταν η συμπεριφορά της τσατσάς . Δεν είχαν περάσει 7-8 λεπτά στο δωμάτιο με την Αμάντα και άρχισε να χτυπάει την πόρτα . Ομολογώ ότι σε στούντιο πρώτη φορά το βλέπω αυτό . Βέβαια η Αμάντα δεν της έδωσε καμία σημασία και συνέχισε σαν να μην τρέχει τίποτα . Όμως και η τσατσά συνέχισε άκαθεκτη. Ξαναχτυπησε και ξαναχτυπησε την πόρτα . Απαράδεκτο! Φεύγοντας μου ζήτησε συγγνώμη η τσατσά με τη δικαιολογία ότι είχε αγχωθεί επειδή ο επόμενος από μένα πελάτης βιάζοταν πολύ. Την άκουσα ,έδωσα τόπο στην οργή και έφυγα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 18, 2011
Όνομα κοπέλας
Αμάντα
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
9
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού