Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 76 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Εχει λιγα λεπτα που γυρησα απο βαρδαρη η επισκεψη εγηνε κατα της 11+ στην περιβοητη Βερονικα μπαινω μεσα αφου δοσω το κλασσικο παραβολο των 30€ δεν ειχε πολλυ κινηση γενηκα ο χορως πσιλοαθλιωςΘυμός δηλαδη προσεχε που πατας, μην ξαπλωνεις στο κρεβατι γιατι τριζει,ειναι ετοιμοροπο και εχει περιεργες σταμπες παντου....οπου αυτο με εκανε να μην ξαπλοσω καν να ειμαι στο ορθιο και η πραξει να γινει με εμενα απο πανω οταν ερθει η κοπελα στο δωματιο αλλα καταταλα μυρηζε ωραια γιατι βοηθησε αυτο το σπρει που εχει η τσατσα για να ψεκαζει την ατμοσφαιρα απο ασχημες ευοδιες η τσατσα ευγενεστατη και στο δια ταυτα η βερονια δεν αργησε να ερθει και καρφοτη πεφτει πανω μου με μυριζει και φιλαη ταυτοχρονα εδω εχουμε ξεκηνημα GFE πολυ καλο αυτο μιας και ειμαι λατρεις των GFE παρακατω μου λεει οτι της αρεσε το αρωμα μου επισεις και αυτο καλο και αφου παω να κρεμασω στον καλογερο μετα απο το πολυ παιχνιδι στα ορθια το μποξερακι μου αρχησε το μπαλαμουτι απο μερους της μου περναη καποτα και ξεκινη μια γκαβλιαρικια πιπα με μασαζ με την γλωσσα της και πολλα πσολοκοπανηματα πανω στην γλωσσα της εγω χαιδευα ετρηβα εκει μια χαρα ενο φορουσε ενα πολλυ προστηχο μαυρο στρινγκακι Σπασίκλας επισεις αλλαζε και στασεις κατα την πιπα ωραιο και αυτο δηλαδη μια αρηστερα μια δεξια μετα μου στηνετε στα 4 και αρχηζω εκει το ταμπα-τουμπα της εβαλα και λιγο δαχτυλο στην πισω πορτα της δεν δυσανασχαιτησε καλο και αυτο επισεις ομως κοντεπσα να τελειοσω αλλα το εσωσα τελευταια στιγμη και την γυρναω μπροστα οπου ακολουθει και εκει ενα γερο σφυροκοπημα μιας και ειχα γκαβλωσει γερα αλλα το μονο που με χαλασεΕμμμμ ητανε οτι οταν πηγα να τριψο το υγρο μουνακι της τιναζοτανε λες και την χτυπαγε ρευμα και μου τραβουσε το χεριΝτροπή χαμογελωντας καλοπροερετα οποτε εδω λεμε αλτ κλαρινο δεν της αρεσει αρα το σταματαω και μου την εσπασε επισεις το κρεβατι που ετριζε σαν γιγαντιο τζιτζικι μου ηρθε να το βαλω φωτια το γαμημενο και ειπαμε να εχουμε και ενα μεγαλο σεβας στα κοριτσια που μας εξυπηρετουνε στα λοιπως καθως την εσπρωχνα μπροστα και ηρθαμε face to face μου πεταξε ενα πεταχτο φιλακι διπλα στα χειλη και εκει γουσταρα ακομα παραπανωΜεγάλο χαμόγελο οποτε καπου εκει ηρθε και το τελος οπου τελειωσα με χειρομαλαξη κοντα στο προσωπο της ψηλοικανοποιτηκο φιναλε για μενα μετα μολις τελιωσα μου δινει ενα φιλακι στην κοιλια ψηλομιλησαμε λιγο για το τριζατο κρεβατι με ξαναμηρησε με αφησε να πιασω την θεικια κολαρα της μου εκανε ενα ωραιο κοπλημεντο και απηλθε λοιπον συνοψης τωρα σε γενηκες γραμμες περασα αρκετα καλα που σημενει οταν βρεθω σε νυχτερινες τσαρκες στα στενα του βαρδαριου θα την προτημαω την βερονικα θα την ξαναπροτημησω οταν ξαναβρεθω βραδυ για περεταιρω καταθεσεις αλλα δεν ξερω τι θα γινει πρεπει να αλλαξουν αυτα τα τριζατα γαμωκρεβατα εκει και να δινουν λιγο εμφαση στα σεντονια γιατι δεν γινεται να αραζουμε την αρηδα μας οπου νανεΓλώσσα αυτα ειχα να πω ελπιζω να βοηθησα καλη συνεχεια σε ολους......

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Death_Zone88
Μέλος
Εγγραφή:
15 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
6
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού