Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την κοπελα την ειχα δει χτες και ειλικρινα δεν ειχε ξεκολλησει από το μυαλο μου και ας μου ειπε ο τσατσος ότι δεν επιτρεπονται και πολλα..Η κοπελα είναι από την ρουμανια,είναι ψηλη,ξανθια,λεπτη με ωραιο σωμα,δυαρι στηθακι και ωραιο πισινο σαν αχλαδι..αν προσθεσεις και αυτό το πολύ σεξι που βγαζει όχι μονο το κορμι της αλλα και το βλεμμα της όταν σε κοιταζει δεν θελεις και πολλα για να μπεις.Μπαινοντας όμως στο δωματιο και ενώ φανηκε αρκετα γλυκια στη συμπεριφορα ρωτωντας με ηλικια,εθνικοτητα και αν μιλαω αγγλικα απαντωτας της καταφατικα στο κυριως θεμα,δηλ στο κρεβατι ηταν πολύ ψυχρη παρολο που ειχε καποια πολύ μικρα διαλειμματα αναστεναγμων σε μεμονωμενες στιγμες.Παρολο που και το πρωι ειχα καταθεσει και η ιδια κατεβαλε φιλοτιμες προσπαθειες για να μου προκαλεσει πτωση της στυσης,ποτε λεγοντας μου να μη τη φιλαω,ποτε ότι την ποναω στο ποδι και κυριως με το να παραμενει αδρανης σε ολη τη διαρκεια της συνενευρεσης,καθως ειμαι εκπαιδευμενος σε τετοιες καταστασεις η αντιδραση μου ηταν να την τιμωρησω με τον ιδιο τροπο που κανω παντα σε αυτές τις περιπτωσεις..ακομη μεγαλυτερος χρονος παραμονης στο δωματιο και συνεχεις κινησεις από μερους μου χωρις να σταματω αλλα να συνεχιζω ακαθεκτος σε σημειο που νομιζω η αλλαγη του κρεβατιου να είναι επιβεβλημενη. Ξεκινησαμε αρχικα πλαγιαστα,συνεχισαμε ιεραποστολικα για πολύ ωρα και καταθεση τελος πισωκολλητα οπου η αληθεια είναι ότι εχει κορμι για ωραια θεα.Αφου τελειωσαμε τη ρωτησα και καποια πραγματα όχι τοσο σαν παρατηρηση αλλα σαν εντυπωση που μου εκανε το γεγονος ότι πως γινεται ενώ είναι τοσο σεξι σαν εμφανιση να είναι τοσο κρυα σαν συμμετοχη και αν ημουν ο boyfriend της αν θα ειχε την ιδια συμπεριφορα..Μου απαντησε πως θα ηταν διαφορετικη αλλα μεταξυ μας δεν τη πιστευω..σιγουρα παντως εκτος δουλειας θα το εψαχνα μαζι της πολύ περισσοτερο για να ημουν ειλικρινης και εννοω αν ηταν ένα κοριτσι που θα γνωριζα υπο άλλες συνθηκες,αλλωστε αποδειξη γι αυτό είναι το γεγονος ότι και με την πρωην κοπελα μου που της μοιαζει αρκετα αυτό εκανα.Κριμα παντως,το μωρο μου αρεσε αλλα δεν θα το ξαναπαρω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 15, 2011
Όνομα κοπέλας
Ουάννα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού