Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ηθελα να γραψω αυτη τη κριτικη την προηγουμενη δευτερα αλλα λογω προβληματος στο pc αλλα και τριημερου ημουνα off για μια εβδομαδα.Για τη τζουλια δεν θα γραψω οσον αφορα συμμετοχη και χαρακτηριστικα,ειναι γνωστα αυτα,αλλα για τα παραξενα που μπορουν να συμβουν σε μας τους πελατες.Τη τζουλια τη ξερω εδω και ενα περιπου χρονο ομως τις τρεις τελευταιες φορες τελειωνει παντα μαζι μου και μαλιστα τη τελευταια το τελος ηρθε και για τους δυο ταυτοχρονα,ουτε ερωτικο dvd για το καμα σουτρα να γραφαμε..αυτη τη φορα πηγαινοντας ημουν πολυ καβλωμενος,τι παραξενοΧαμόγελο,,ξεκινησα πολυ σιγα, η ερωτικη ενταση μπορει να ηταν υπογεια αλλα και παλι εμφανης χωρις ομως να ειμαι δυναμικος στις κινησεις.Αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν οτι μετα απο λιγα λεπτα και χωρις να το σκεφτω στο πισω μερος του μυαλου μου η΄να το επιδιωξω μου ειπε οτι της ερχεται και παλι και θα τελειωσει..απιστευο,τεταρτη συνεχη φορα που γινεται κατι τετοιο,κατι αλλο ομως ειναι που μου κανει πραγματικα τρομερη εντυπωση,μιλαμε για τεχνικη που σιγουρα παιζει ρολο,για εμπειρια ,αλλα τελικα αυτο το ηφαιστειο που μπορει να κρυβει καποιος μεσα του,αυτη η λαβα που ειναι ετοιμη να εκραγει σιγα σιγα μου φαινεται οτι ειναι τελικα το καλυτερο αφροδισιακο για μια γεματη χημεια ερωτικη συνευρεση

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 06, 2011
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού