Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 89 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ημερα Παρασκευη κατεβαινω για μια τσαρκα στα στενα του βαραδαρη μας και καταληγω στο μαγαζακι της Σαπφως 7 οπου εκει επαιζε μπαλα η μιλφονικολ η Γαλλιδα λοιπον εχω ακουσει διαφορα για αυτην η κοπελα του τυπου οχι τραβελοφερνει οχι ειναι ενχειρησμενη οχι τονα οχι ταλλο και χιλιεςδυο μακαλιες.....που ομολογουμενος της πιστεψα για τα καλα σαν μωρο παιδιMoney Mouth και πσηλοσκιαχτηκα κιολας μεχρι ωσπου ρωτησα δυο περηφημους συναθλητες της μπουρδελοκαταστασης πηρα την πολυτιμη γνωμη τους και πηγα για επισκεψη στην περιφημη Νικολ οπου απεδηχθει οτι ολα αυτα που λεγωνταν απο μερικους επιτιδιους στο site για αυτην την γυναικα ητανε αρχημαλακιες και εγω καθησα και τα πιστεψα σαν μορω παιδι οχι μονο η Νικολ ειναι γυναικαρα originale αλλα ειναι ψηχαρα,πανω απο ολα ''ανθρωπος'' σου φερεται απσογα,τα δινει ολα,τα κανει ολα και κοιταει να σε ευχαριστησει με την ψυχη της και με το δυνατο καλητερο και οσο για το προσωπο που λενε δυστηχως το επαθε σε τροχαιο η καημενη η γυναικαΛύπη και παλι με το ατυχημα στο προσωπο κανει απσογη δουλεια μεγαλο τζιροΚουλ και αμα δεν ειχε παθει δυστηχως αυτο το ατυχημα θα τα ειχε κλησει ολα τα μαγαζια γυρω με της επιδοσεις της τελος παντων παρακατω πληρωνο το παραβολο των 30€ αν κι απο τον διαδρομο ητανε πολυ ελκιστηκη ειχε και κοσμο μεσα πολυ στο μαγαζι αλλα κατευθιαν πανω μου ηρθε και τριβοτανε με φιλουσεΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελο τους αλλους 10 συναθλητες που περημεναν ητανε νε μεν διαχυτικη μαζι τους αλλα τους πσιλοεκλασε και μου λεει ''εσενα θα σε κανω πελατη μου'' οπως και περασα η τσατσα απσογη σε συμπεριφορα ο χωρος απιστεφτα καθαρος για βαρδαρη το κραεβατι στρωμενο ο χωρος μυρηζε ωραια το σεντονι ητανε λαμπικος χωρις τιποτα περιεργες σταμπες πανω.... και μετα απο λιγο αναμονη γιατι ειχε προηγηθει αλλος ενας απο εμενα οπου τους ακουγα απο διπλα την νικολ Χαμόγελοακουγα κυριως αν και περνουσα πρωτη φορα λεω καλη δουλεια θα κανει μετα ερχεται σε μενα συστηνομασται ανκαλιτσες φιλακια στα ορθια προκαταρκτηκα στο καραfull δηλαδη εμενα η πσολη μου τουμπανιαστηκε με την μια μετα με ξαπλωνει και μου κανει το καλσσικο ωραιο και ολιγολεπτο strip show και αρχηζει να φιλαη σωμα και να γλυφει και να ρουφαει αρχιδια πωωωωω μεγαλο γουστο τι να πω + οτι μου ελεγε ωραια κοπλιμεντα οπου με ανεβαζαν ακομα πιο πολλυ μετα μου εκανε μια διαστημικη πιπα και μετα σηκοθηκα στα ορθια μετα την γυρησα στα 4 οπου ειδα την ωραια της κολαρα και μετα σε ιεραποστολικο η συμμετοχη της ητανε στα υψη ειχαμε ωραια αναφονητα,ματιες,γνεψηματα κλπ και τελειωσα με ενα ισπανικο στης θεικες ΒΥΖΑΡΕΣΤΗΣ με καποτα φυσικα οπου μετα με ρουφουσε την πουτσα για κανα 5λεπτο μετα μηλησαμε λιγο για διαφορα δεν ητανε καθολου μα καθολου βιαστικη μαζι μου με ανγαλιασε με φιλησε και απηλθε με αλλα λογια Η Νικολα ειναι superΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο sexoγυναικαρα θα την ξαναπροτιμησω για πολλες επισκεψεις ακομα και θα ανεβασω και το παραβολο κατα πολυ στα super προγραμματα που κανει περασα τελεια και το πιο σημαντικο απο ολα ''ΔΕΝ ΕΚΛΑΨΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ'' η νικολ συνησταται ανεπιφυλακτα και οσοι ειναι γνωστες για την Νικολ τα λογια ειναι περιττα ελπιζω να βοηθησα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Death_Zone88
Μέλος
Εγγραφή:
15 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
6
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 παλαιμαχος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού