Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 88 10
Sex Studio 126651
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Οτι αναφερει ο τιτλος κ ναι επιβεβαιωνω με χαρα οτι αναφερει ο μαχιμος ρεπορτερ gl...
Δεν θα σας κουρασω,απλα θα σας πω οτι την επισκεφτηκα χθες το απογευμα κ περασα στο δωματιο κατευθειαν χωρις να την δω,παιρνοντας κ το αντιστοιχο προγραμματακι μου...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
κ δε το ματανιωσα καθολου...Κουλ

Η κοπελα ειναι ομορφη,ξανθια,milf-ιζει αρκετα,εχει ομορφο χαμογελο,ωραιο σωμα,ωραιο στηθος με ωραια ρωγα,εχει ενα τατου στο ποδι κ ενα στην μεση...μπηκε στο δωματιο με ασπρα εσωρουχα κ εγινε χαμος...πολυ δυνατο τσιμπουκι,ελευθερα πιασιματα παντου,GFE συμπεριφορα σε βαθμο που δεν μου εχει τυχει εμενα ποτε!!!κ σας μιλαει ενας ανθρωπος που γυρναει δεκα χρονια στις πιατσες κ στα σπιτακια...69,γλωσσοφιλα,αγκαλιες,μου χαΐδευε τα μπρατσα (της αρεσαν πολυ τα τατοο μου),μου χαιδευε το προσωπο,τρελαθηκα...νομιζα οτι το εκανα με την κοπελα μου στις πρωτες ημερες γνωριμιας...εννοειται οτι εγινε αλλαγη στασεων κτλ..
social time αριστο,καθησαμε λαχανιασμενοι κ μιλαγαμε λες κ γνωριζομασταν απο παλια...τα γραφω τωρα κ σκεφτομαι σοβαρα να προλαβω να ξανα-παω να την γευτω...τετοια γλυκα σε γλειφομουνι (κυριολεκτικα) παιδες δεν εχω γευτει...η κοπελα παιρνει αριστα απο μενα...τιποτα παραπανω κ τιποτα λιγοτερο.

Δυστηχως επιβεβαιωνω κ τα λεγομενα του γλου...η κοπελα θα ειναι μεχρι την κυριακη...μετα φευγει για μια βδομαδα αθηνα κ μετα Τσεχια...κριμα...η καλυτερη που περασε ποτε απο την Βιλλα μεχρι τωρα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 10, 2011
Όνομα κοπέλας
Ντενίζα
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.094
Πόντοι:
7.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού