Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173442
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
θα μπορουσε να ειναι τιτλος ταινιας ( με την χαρακτηριστικη ενδειξη ως ακαταλληλη για ανηλικους ) αλλα ειναι κατι καλυτερο,ειναι η πραγματικοτητα.ειναι η πραγματοποηση αλλης μιας φαντασιωσης με τη βοηθεια της θεας της ομορφιας καο του ερωτα,της αφροδιτης.αλλα ειναι και αυτο που μου εμεινε μετα το περας του προγραμματος,κατι που δεν αποτιμαται με υλικους και ψυχρους οικονομικους ορους.
η φαντασιωση μου ηταν να κανω ντους μαζι της.στο προγραμμα αυτο περιλαμβανεται και sex-show με τον δονητη της η για οποιον θελει, μασαζ.τα 80 e που απαιτουνται φαινονται πολλα αλλα ειναι μια πραγματικη επενδυση.
η μερα ηταν ζεστη. ομως περισσοτερο ζεσταθηκα μολις ειδα μια φωτια στα κοκκινα( εσωρουχα)να με πλησιαζει.παραδοθηκα στις φλογες της και περασαμε στο ντους για να ... αναψουμε κι αλλο!η αισθηση των χεριων της να με σαπουνιζουν , να με τριβουν και να με ξεπλενουν απο τον αφρο ηταν υπεροχη. την επλυνα βεβαιως και εγω ,την σκουπισα και μετα με σκουπισε και αυτη.μετα ανελαβε δραση ο πλαστικος της φιλος και μαλιστα μετα μουσικης.δεν χορταινα να την κοιταζω να καρφωνει τον δονητη στο μουνι της και μετα να τον βαζει στο στομα της σε διαφορες στασεις.
ξαπλωσαμε και αρχισε να με χαιδευει. δεν κρατηθηκα αλλο και αρχισα να γλειφω τα εξαισια σιλικονατα βυζια της και τον αφαλο της.δεν παρελειψα να φιλησω και να γλειψω τα κωλομαγουλα της.καναμε πισωκολλητο και ενω την ειχα στα τεσσερα την εβλεπα να βαζει τον δονητη ξανα στο στομα της.ευχαριστηση για δυο τρυπες,σκηνικο παρτουζας ουσιαστικα.ανεβηκε απο πανω μου αλλα επειδη δεν ηθελα να χασω την επαφη με τα βυζια της ανασηκωθηκα και τα εγλειψα ξανα.το ιεραποστολικο ηταν πολυ εντονο οχι μονο επειδη ανεβασα ταχυτητα και ακουγα τα βογγητα της και τα καυλολογα της αλλα και επειδη με αγκαλιασε και με τα χερια και με τα ποδια της. με κλειδωσε με ολο της το σωμα!σηκωθηκα και της ειπα να συνεχισει μονη της για να την απολαυσουν ξανα τα ματια μου με τον δονητη μεσα της.της αφιερωσα μερικα γλειψιματα ακομα στις ρωγες,στον αφαλο και τις μασχαλες και στο τελος την ρωτησα αν ηθελε να με κανει να χυσω με ισπανικο. μου τον επαιξε γαι λιγο με το χερι και μετα με τις βυζαρες της ωσπου με κομμενη αναπνοη ειδα το σπερμα μου να γεμιζει το προφυλακτικο...
με αποχαιρετησε με ενα φιλακι και με εκανε να νιωσω σχεδον ενοχος που πηρα τοσα πολλα και εδωσα τοσα λιγα...δεν χρειαζεται καποιος να παει στην αφροδιτη εχοντας μια φαντασιωση στο μυαλο του γιατι ακομα και ενα πιο απλο προγραμμα μπορει να αποδειχθει μια αξεχαστη εμπειρια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 08, 2011
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.517
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού