Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173466
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την προηγούμενη βδομάδα κάναμε μια απογοητευτική μίνι (μιας και έχουν μείνει ελάχιστα ανοιχτά πλέον) βόλτα στα στούντιο της πόλης και επειδή η μία ήταν χειρότερη από την άλλη (αντί να δουλεύουν οι καλύτερες τώρα που έχουν μείνει λίγα ανοιχτά δουλεύουν μπάζα Εμμμμ) καταλήξαμε στην Κωλέττη όπου βρήκαμε την πιο εμφανίσιμη κοπέλα, τη Νικόλ. Ξανθιά, γύρω στο 1,68, αρκετά αδύνατη (αν και στο κρεβάτι φαίνεται λίγο κοιλίτσα), λέει ότι είναι 19 χρονών από τη Ρουμανία αν και θα την έκανε κάποιος εύκολα Ρωσίδα.
Στο δωμάτιο ήταν με μία λέξη μέτρια. Δηλαδή ούτε κακή να κλαις τα λεφτά σου αλλά ούτε έκανε το κάτι περαιτέρω για να την πεις και καλή. Δεν ήταν ψυχρή αλλά δεν είχε ιδιαίτερη διάθεση να δημιουργήσει κάποια καλή ατμόσφαιρα. Ανέβηκε από πάνω και ακουμπούσε τη γυμνή πούτσα στο μουνί της, καθόλου άσχημο σαν προκαταρκτικά αλλά μόνο αυτό. Στη συνέχεια γυμνό τσιμπούκι (τιμή 60 €), αφού το σκούπισε σχολαστικά με μωρομάντηλο έγλειφε μόνο το κεφάλι και έπαιζε την πούτσα με τα 3 της δάχτυλα (αντίχειρα, δείκτη και μέσο). Περισσότερο χέρι παρά γλώσσα και σχετικά μικρής διάρκειας. Ύστερα ξεκίνησε cowgirl όπου επέμεινε πολύ στο να έχω τα πόδια μου κλειστά με αποτέλεσμα να μη μπορώ να κουνιέμαι καθόλου και κουνιόταν μόνο αυτή. Επειδή το έβρισκα άβολο αλλάξαμε σύντομα στάση και πήγαμε σε ιεραποστολικό, όπου έβαζε λίγο κόντρα με τα πόδια της, όχι πάρα πολύ αλλά δε μπορούσα να μπω και ολόκληρος. Τέλος με πισοκολλητό που ήταν και το καλύτερο νομίζω, έχει ωραία θέα το κορμί της από πίσω, έφαγε και μια σφαλιαρίτσα αδιαμαρτύρητα Γλώσσα
Συνολικά μπορώ να πω ότι αξίζει μια δοκιμή λόγω εμφάνισης αλλά δε νομίζω να ξαναπήγαινα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
3.285
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού