Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
περνουσα απέξω ειδα φως και μπηκα, ετσι ακριβως εγιναν τα πραγματα... ουτε ηθελα να γαμησω ουτε το ειχα προγραμματισμενο.... βγαινουν στο σαλονι 2 κοπελες η ρουσλανα η σερβα και αλλη μια που δεν θυμαμαι ονομα ψιλογυφτακι... τελικα λεω δεν γαμιεται εχω και καιρο να γαμησω σε στουντιο ας περασω.... μπαινω στο δωματιο... ο χωρος ηταν πραγματικα πεντακαθαρος....τωρα η ρουσλανα ειναι σερβα 20 ετων με ωραιο σφιχτο σωματακι-κωλαρακι και βυζακι με το ζορι 2αρακι.... ηταν ενα απλο πηδημα μπουρδελου σε χωρο στουντιου.... δεν αλλαζε σε τιποτα... το κοστος ενα πενηνταευρω για το απλο προγραμμα... ουτε ελευθερες πιπες θελω ουτε τιποτα καθως οσο μπορω τα αποφευγω.... το μωρακι ειχε πολυ σφιχτο μουνακι αλλα δεν ειναι για αγριο πηδημα... ειναι για πηδημα νιαου νιαου....πιπα μετρια εβαζε τα 1/3 της ψωλης στο στομα και αυτο με το ζορι καθως η διαμετρος του σταματος της ηταν ελαφρως μεγαλυτερη απο ρη διαμετρο του καβλιου μου..... αφου κατεθεσα μετα απο 5-6 λεπτα πηρα κατι μωρομαντηλα και σκουπισε τα υγρα απο το μουνακι της, στη συνεχαια την ακολουθησα και εγω και πηρα τα μωροματηλα για να σκουπισω τα εναπομειναντα χυσια στο καβλι μου.... οση ωρα ντυνομουν καθισε και μου ελεγε διαφορες παπαριες για την πατριδα της που ποσως με ενδιαφεραν αλλα της εδειχνα οτι ειμαι ολος αυτια και ποσο σημαντικα ειναι αυτα που μου εξιστορει.... 6 λεπτα κρατησε το γαμησι 16 κρατησε η κουβεντα αφου σταυροφιληθηκαμε και την ευχαριστησα αποχωρησαμε.... οση ωρα ειμουν στο μαγαζι κανα μισαωρο στο συνολο δεν πατησε ψυχη...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 06, 2011
Όνομα κοπέλας
Ρουσλάνα
X
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού