Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 48 10
Sex Studio 113769
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Περιττο πιστευω να περιγραψω το ΜΟΥΝΑΡΟ που λεγεται Μαριζα...επισκεψη πριν απο μια ωρα περιπου...η γκομενα πεντακαθαρη...μοσχομυριζε παντου...κι εγω επισης...(σεβασμος προσ τον ευατο μασ πρωτα και βεβαια και στισ κοπελεσ)......προκαταρκτικα τελεια...χουφτωματα απο κοινου συνοδευομενα απο φιλια παντου πλην γλωσσοφιλου...αισθησιακα βογγητα...στη συνεχεια πιπα για σεμιναριο...ο πουτσοσ μου ειχε καυλωσει τοσοσ πολυ που πονουσα λιγο...οι ματιες τησ αλλη καυλα...και αρχιζει το παρτυ με αυτην απο πανω αρχικα οπου χορτασα τισ βυζαρεσ τησ...reverse cow girl με θεα την ΚΩΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ τησ....πισοκολλητο με τρελλο σφυροκοπημα και κωλοχαστουκα με προτροπες της να την ξεσκισω...."σκισε με.... γαμα με... ψωλαρα μου" (πολυ πιστευτα) και το τελοσ ηρθε με ιεραποστολικο οπου ειχε ανοιξει τισ ποδαρεσ τησ και ξεσκιζα τη μουναρα τησ...πανω στο τελειωμα μου λεει...χυσε τη μουναρα μου καυλα με αγκαλιαζει δυνατα και με γρατζουναει λιγο με τα νυχια τησ στην πλατη...Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΚΑΥΛΑ....Μαριζακι συνεχισε ετσι...εμενα παντως με εκανες πελατη...οποτε κατεβαινω Αθηνα θα εισαι στανταρ στο προγραμμα μου...φιλια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 06, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρίζα
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
48
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού