Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 89 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Στην προηγουμενη κριτικη μου για την Νicole ειχα σημειωσει οτι ο κωλος της ειχε θεσει υποψηφιοτητα για νατον τοξευσω και οτι τα 80 e για το πρωκτικο ειναι ανταγωνιστικη τιμη.Επιτελους, τοξευσα αυτον τον κωλο και μαλιστα στην ακομα πιο ανταγωνιστικη τιμη των 70 e!
Ως γνωστον,οι συνθηκες στον Βαρδαρη ειναι διαφορετικες σε σχεση με το studio επι της Ανδρεου Γεωργιου οπου υπηρετουσε μεχρι πριν απο λιγο καιρο αλλα αυτο δεν την εμποδισε να εμφανιστει στο σαλονι με ενα μεγαλο χαμογελο.Φορουσε ενα διαφανο φωσφοριζε φορεμα οπου απο μεσα διαγραφονταν οι σιλικονουχες βυζαρες της και το στριγκακι της.Το εντυπωσιακοτερο ομως ηταν τα ψηλοτακουνα παπουτσια της που ειχαν φωτακια που αναβοσβηναν απο κατω ,σε καθε βημα της.Προκλητικα και αθωα μαζι!
Μολις μπηκε στο δωματιο εξασκησε για λιγο την παλια της τεχνη ως striper.Της κατεβασα το string με τα δοντια και μετα αρχισε να με φιλαει και να με γλυφει απο τη μεση και πανω.Μου εβαλε το προφυλακτικο με το στομα , μου προσφερε ενα απολαυστικο στοματικο και μου εγλειψε τα αρχιδια αργα και βασανιστικα.Ακολουθησαν γλωσσοφιλα διαρκειας.
Ξαπλωσε ανασκελα και αφεθηκε στα γλειψιματα μου.Ασχοληθηκα ακομα και με τον αφαλο της απο οπου ξεπροβαλε ενα piercing.Της εκανα ενα περιποημενο γλειφομουνι και μετα επικεντρωθηκα στην κλειτοριδα της ενω ταυτοχρονα της εβαζα δαχτυλο και στις δυο τρυπες της.
Το συνηθως ταπεινο ιεραποστολικο εγινε ακρως ερεθιστικο με τον δευτερο γυρο γλωσσοφιλων.Μετα γυρισε στα τεσσερα και ενω καρφωνα το γλυκο της μουνι, εβαλα την ακρη του αντιχειρα μου στον κωλο της.Ο πουτσος μου ζηλεψε το δαχτυλο μου και ετσι τον εβαλα και αυτον στην λαχταριστη της σουφρα και στα τεσσερα και στα πλαγια.Τελος , μου εκανε a.t.m. και μετα απο λιγο εχυσα ενω τον επαιζα και με το αλλο μου χερι χαιδευα το μουσκεμενο της μουνι.Με αποχαιρετησε με αλλον ενα γυρο γλωσσοφιλων λεγοντας μου οτι ηθελε κι αλλο χρονο μαζι μου αλλα περιμεναν και αλλοι απο εξω.
Πραγματικο λαχειο να βρεις τοσες υπηρεσιες σε τοσο προσιτη τιμη.Η Nicole αξιζει εναν καλυτερο εργασιακο χωρο για να δωσει αυτα που εηει να δωσει γιατι εκει σχεδον χαραμιζεται.Παντως η παρουσια της και η συμπεριφορα της αμβλυνουν τις εντυπωσεις απο τον χωρο που δεν ειναι και τελειως χαλια για Βαρδαρη αλλα δεν συγκρινεται με τον προηγουμενο χωρο της.Εννοειται οτι προτεινεται και σε συναγωνιστες που εχουν λιγοτερα ευρω να καταθεσουν γιατι σεβεται οσα εχει να δωσει ο καθε ενας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2011
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
38.670
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού