Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 77 10
Sex Studio 79796
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Προχθές το βράδυ δεν είχα όρεξη για μακρινές διαδρομές. Έτσι στράφηκα στην κοντινή περιοχή του Ν. Κόσμου. Μετά από ένα τηλεφωνικό scouting και ακούγοντας το όνομα Ανδριαννα κατέληξα στο συγκεκριμένο στούντιο . Όχι πώς την ήξερα την κοπέλα ,πρώτη φορά θα την έβλεπα . Όμως θυμήθηκα κάποιες ενθουσιώδεις κριτικές γι αυτό το κορίτσι και δεν το σκέφτηκα περισσότερο. Φτάνω λοιπόν στο πασίγνωστο για μένα στούντιο και περιμένω λίγο στο σαλόνι .Η υπηρεσία άγνωστη όμως πολύ ευγενική. Σε λίγο κάνει την εμφάνισή της η κοπέλα . Γυναίκαρα, με σωστά πιασιματά,υπέροχα οπίσθια και γλυκό πρόσωπο πλαισίωμενο από ξανθά ,σχετικά κοντά μαλλιά. Έδωσα το πενήνταρι και μπήκα . Το δωμάτιο ,όπως έχω ξαναγράψει,είναι μεν ωραίο και καθαρό όμως δεν έχει ντους και τηλεόραση. Μικρή αναμονή και να σου η κοπέλα . Έβγαλε τα ρούχα της και ξαπλώσε πάνω μου . Άρχισε να με φιλάει στο πρόσωπο και στη βάση του λαιμού,κάτι που με τρελαίνει,κι εγώ να της γλύφω ή να της θύλαζω τα στήθη της. Η φάση αυτή κράτησε αρκετή ώρα και το αποτέλεσμα ήταν μια πολύ καλή στύση. Τότε βάζει το σκουφι και παίρνει τέτοια στάση ώστε στον καθρέπτη να βλέπω και θαυμάζω όλο το πίσω μέρος της. Η πίπα της ήταν καλή,βαθιά και με πιπίλισματα,αλλά όχι από τις κορυφαίες του χώρου . Όλα αυτά σε συνδιασμό με το οφθαλμολουτρο που έπαιρνα από τον καθρέπτη,έκαναν το εργαλείο μου πιο σκληρό και από πέτρα και της ζήτησα να ανέβη αυτή από πάνω μου όπως στα προκαταρκτικά. Το κάναμε αρκετά λεπτά σε αυτή τη στάση και μετά για να γέυτω και τα υπέροχα οπίσθια της της ζήτησα πίσωκολλητο. Εκεί τα έδωσα όλα και μετά από λίγο κατέθεσα . Μετά κάθισαμε για λίγο και μιλήσαμε . Η Ανδριαννα είναι ευχάριστος και γλυκός άνθρωπος και φαίνεται και καλό παιδί . Σίγουρα θα την ξανάτιμησω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 03, 2011
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
9
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού