Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 219 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γεια χαρα νταν αγανακτισμενοι συναγωνιστες του greek revolution! Επειδη παει καιρος σχετικα παντα απ την τελ μου μπουρδελοτσαρκα
πηρα το μηχανακι να τσεκαρω τι λεει αυτη η προστυχοφατσα η ξανθοκαυλα η Αμαντα! Τοσο καιρο εβλε την κωλαρα να με καλει και εφτασε
η ωρα για test drive! Η γκομενα πιστευω τ αξιζε τα λεφτα της κατα την γνωμη μου.Παλια καραβανα απ οτι καταλαβα,το καυεχει και με
μενα μαλλον το ηθελε κιολας.Μου αρχισε τα κολπακια με πιπουλα σαλιο και ΧΩΡΙΣ χερι και το παιρνε ολο μεσα η γκομενα! Κι αυτα τα
βυζια ρε φιλε που τα πληρωσα κιολας (ειπα να δοκιμασω ισπανικες κατασταεις) γαματα και μου φανηκαν αληθινοτατα στην αφη κιολας...
Το καλο της υποθεσης ηταν οτι το κανα αναποδα ομως γιατι γουσταρα να κοιταω τα ποδια και το μουνι της οταν το κανα.Εκει που λεω,
παει θα στραβωσει μου σκαει κι ενα μπατσακι στον κωλο.Μετα πολλα μου δινει προφυλακτικο,την τραβαω απ το μαλλι και την παιρνω
σα σκυλι στα τεσσερα! Η καταθεση συντομα και απλετη κιολας λογω μιας καποιας "αποχης" τον τελευταιο καιρο. Α και να μη ξεχασω,
το 10αρι στο παρκιν λογω μοτοσακου,αν και για καποιο λογο ακομα και στην γειτονια μου ειχε προχτες πολυ παρκιν...Χμμμ;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 02, 2011
Όνομα κοπέλας
Αμάντα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
14 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού