Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την κοπελα την ειχα δει χτες,μελαγχροινη,λευκη επιδερμιδα ,μεγαλο στηθος τα οποιο καλυπτοταν αλλα σημερα το πρωι που την ξαναειδα το στηθος της ηταν πληρως εκτεθειμενο για θεα.Αφου τη ρωτησα αν θα εχουμε ελευθερια κινησεων στο φοβερο της στηθος αλλα και γενικοτερα στο κορμι της παιρνοντας καταφατικη απαντηση εισηρθα στο δωματιο.Εκει τα πραγματα γινανε ακομη καλυτερα όταν μπηκε και αυτή μεσα,φιλια στο στηθος,χαδια στο κορμι της ορθια και μετα ξαπλωτα και κατοπιν ενώ για λιγο ηθελε να μου κανει και ισπανικο ξεκινησε η διεισδυδη,δηλ η δραση που εκει ηταν ακομη καλυτερη.Αρκετες κραυγουλες ηδονης,καλη συμμετοχη και η λεξη καβλιαρης να ηχει και παλι τοσο ευχαριστα στ αυτια μου από την εποχη που βρισκομουνα με την μιλανα,ένα ρωσικο ξανθο σγουρομαλλικο καταπληκτικο κοριτσι πριν πολύ λιγα χρονια.Αφου ολοκληρωσαμε ιεραποστολικα,κατοπιν για να εχω πληρη επαφη με το κορμι της την εφερα πλαγια με τα προσωπα μας να βλεπει ο ενας τον άλλο και το αποκορυφωμα ηρθε στο τελος όταν της ζητησα να την παρω ορθια από πισω της στον καθρεφτη,καμια αντιρρηση...,αψογη η κοπελα και το τελος ηρθε στα ορθια πολύ φυσιολογικα με πιο δυνατους ρυθμους.Πολυ καλη επιλογη για σημερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 04, 2011
Όνομα κοπέλας
Καρολάιν
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού