Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 49 10
Call-Girls 132117
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εν μεσω της κρισης που διανυουμε και μια που "η φτωχεια θελει καλοπεραση", ειπα και γω να ανεβω σε budget και να δοκιμασω
την Αλεξανδρα, που ερχεται σε επιπεδα μετριου cititour αν βαλει κανεις και το χοτελι.
Η καθε αμφιβολια μου για το μηπως παρασυρθηκα απο τις κριτικες συναγωνιστων σε αδικα εξοδα, εσβησε την στιγμη που ανοιξα
την πορτα του δωματιου μου για να περασει...
Εμφανισιακα, η θερμη της αληθινης παρουσιας της Αλεξανδρας ανταλλασεται με το glam της επαγγελματικης της φωτο, δινοντας
ενα ακομα πιο επιθυμητο αποτελεσμα. Το class της κοπελας δυσκολα βρισκεται σε "εργαζομενα κοριτσια" , και δε μιλω για
εμφανισιακη ομορφια αλλα για ενα γενικο "being". Ειναι κοπελα που θα επερνα ανετα μαζι μου εξω για φαγητο η διασκεδαση.
Φυσικα θα παραδεχτω και το θεμα χημειας που ναι υπαρχει και στις περιπτωσεις αυτες, αλλα πεστε μου ποσων αντρων χημειες
"χανει" αυτη η συγκεκριμενη κοπελα ..
Δεν θα αναφερθω στα ελατωματα που βρηκαν καποιοι συναγωνιστες στα χειλη της γιατι απο φυση μου πηγαινω με την εμπνευση
παρα με την αναλυση/διηληση των λεπτομερειων, και η κοπελα αυτη εμπνεει.

Θεωρω περιττη τη λεπτομερη αναφορα του τι εγινε στη πραξη, μια που οι συναγωνιστες εχουν περιγραψει παρομοιες σκηνες.
Αξιζει ομως να αναφερω πως η κοπελα εχει ενα μαγικο τροπο να σε κανει να νοιωθεις ανετα στο να της ζητησεις το οτιδηποτε
και μαλιστα να νοιωθεις οτι το ηθελε και αυτη, ετσι ακριβως οπως της τοκανες οταν της τοκανες.
Ειναι η μονη κοπελα που με εκανε να ξεχασω αμεσα μια προσωρινη μειωση της στυσης μου στα μεσα του δευτερου γυρου (ηλικια γαρ), γυρνωντας με αντιδραση αιλουρου απο τα τεσσερα που την ειχα, στο ανασκελα πετοντας το προφυλακτικο και περνοντας με στο στομα
ενω επαιζε συγχρονως το περποιημενο μουνακι της. Μια τετοια εναλλαγη καταστασεων πιστευω "σωζει" και τις δυσκολοτερες παρομοιες περιπτωσεις και γινεται ΜΟΝΟ απο αυτες που πραγματικα ενδιαφερονται.
Το "highlight" της συνευρεσης ηταν ενα καταπληκτικο 69 που εξελιχθηκε σε γλυφομουνι μαζι με τριψιμο κλειτοριδας απο μερια της και φωνες παθους, μεχρι που τελειωσε τρεμοντας σε ολο το σωμα.
Το πως παραμενουν οι αναμνησεις μιας συναντησης ειναι δειγμα της ποιοτητας αυτου που παιρνει κανεις, και σιγουρα αυτο που δινει η Αλεξανδρα ειναι σημαντικο, γιατι ειναι πολυ παραπανω απο αυτο που ειναι "αναγκασμενη" να δωσει λογω επαγγελματος.
Τελειωνοντας θελω να ευχαριστησω τον συναγωνιστη που με ενεπνευσε ωστε να την περιμενω ντυμενος (και οχι με πετσετα), οπως θα
περιμενα και την κοπελα μου, ωστε να μη χασω την πρωτη πραξη του εργου -την αναγνωριστικη- που ειναι παντα σημαντικη διοτι
αν χαλασει (οπως συνεβει σε αλλο συναγωνιστη), μετα ολα φαινονται ματαια.

Κριμα που εφυγες Αλεξανδρα, οι υπηρεσιες σου στο χωρο ειναι απαραιτητες. (Η συναντηση εγινε τον Μαρτιο, αλλα λογω κολυματος δεν
μπορεσα να γραψω κριτικη νωριτερα).

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
mamasan
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.041
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού