Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 22 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κ εκει που καθομουν στο Σπιτι κατα της 9 το βράδυ μπήκε ο διαλος μέσα μου!δεν πάω καμμιά βόλτα λέω Απο τα κορίτσια;κ έτσι κ έγινε!μπανιαριζομαι αρωματιζομαι κ σε 15 λεπτακια έχω παρκάρει κ ξεκιναω για την ανέβρεση της κορασιδας!πολυ κίνηση στην μινοως καθότι ο Αμερικανικός στόλος έχει ξαμωληθει!δεν ειχα σκοπό να πειραματιστω ιδιαίτερα!στανταρακια έχω οπότε θα έκανα μια με 2 απόπειρες για κάτι καινούργιο!έτσι αποφασίζω να ακολουθήσω το ένστικτο μου το οποίο με οδήγησε στο νο7.ανεβαίνω τα σκαλιά κ χτυπάω το κουδούνι!ο ήχος Απο τα γοβακια άρχισε να ακούγεται δυναμικά κ μετα το ξεκλειδωμα της πόρτας έρχομαι αντιμετοπος με την Μαρία.
"" Καλησπέρα μωρο μου" μου λέει. "θα περάσεις;"
Κάνω να φύγω αλλα κοντοστεκομαι!η Μαρία είναι εντυπωσιακή γκομενα κ ζορικο θηλυκό. Φαίνεται περπατημενη κ ότι δεν σηκώνει κ πολλα πολλα!σου το μεταδίδει αυτο με την πρώτη ματιά. Αυτός ήταν κ ο λόγος που έκανα στην αρχή μεταβολή. Συνήθως εμείς οι άντρες ψάχνουμε γυναίκες που να είναι του χεριού μας κ να έχουμε τον έλεγχο!αλλα μου άρεσε!κάτι μου έβγαλε κ στο μυαλο κ χωρίς να το σκεφτώ γυρναω κ οπλιζω με 30€."θα περάσω βέβαια" της λεω.με οδηγεί στο δωμάτιο κ φεύγει.
Η Μαρία είναι ανάμεσα στα 30-33 κοντα στο 1.70 κ στο παρελθόν σίγουρα γυμναζοταν!μελαχροινη με μέτριο σε μάκρος μαλλί πολυ μικρο στήθος αλλα ωραίο σφιχτό κολαρακι κ καλλιγραμμα πόδια!δεν ήθελα κ κάτι άλλο!
Το δωμάτιο ψιλό χάλια χωρίς να έχει κάτι να ακουμπησεις τα ρούχα σου αλλα με ωραίο χαμηλό φωτισμό!γδυνομαι κ περιμένω!μετα Απο λίγο αρχίζει ο ήχος Απο τα τακουνια κ ανοίγει πόρτα!μπαίνει η Μαρία κ στο μυαλο μου τριγυρνά η σκέψεις μήπως πέταξα το 30€.
Αρχίσαμε μια τυπική κουβεντουλα η οποία τσουλαγε ωραία με ερωτήσεις που αφορούσαν την ζωη του καθενός μας στα Χανια,ενω η Μαρία μου χαϊδεύει με τα χέρια της όλο μου το κορμι απαλά κ αισθησιακα!δεν άργησε ο ΜΠΕΚΟΣ να πάρει τα πάνω του καθώς ειχα αρχίσει κ ταυτόχρονα το χουφτομα του Κολού της!ξεκινάει μια πιπα αργή αισθησιακη με που κ που γλυψιμο στους ορχεις!(τα έχω ξυρισμενα πάντα)ωραία πιπα σε αίσθηση κάτι που βοήθησε κ το προφυλαχτικο που μου είχε βάλει. Άσπρο λεπτο προφυλαχτυκο που παρόμοιο του δεν έχω ξαναδεί!αφού έγινα turbo την γύρισα στα 4 όπου κ συνέχισα σίγουρα για κανά δεκάλεπτο μέχρι να τελειώσω!πολυ ωραία εικόνα στα 4 ο πισινος της κ η αίσθηση του μουνιου της ωραία!δεν βιάστηκε καθόλου κ αν κ προς το τέλος της βάρδιας της καθαρή αρκετά!κουβεντουλα για λίγο με αρκετά κοπλιμεντα Απο μέρους μου πράγμα που την έκανε να φύγει με μεγάλο χαμόγελο Απο το δωμάτιο. Μεγαλύτερο σίγουρα Απο ότι με υποθεχτηκε!
Είναι 5 χρόνια Ελλάδα κ την τελευταία εβδομάδα Χανια!αλλα δεν την βλέπω να κάθεται κ πολυ!τελικά σε καλο μου βγήκε που διάλεξα μια γυναίκα ζορικη στο μάτι.να ξεπερναμε τις φοβίες μας!τσατσα δεν υπήρχε για αυτο έβαλα κ 5.το δωμάτιο Απο τα χειρότερα που έχω παει στην περιοχή!κ ίσως αυτός να είναι ο μόνος λόγος που δεν θα ξαναπηγαινα!αλλιώς την Μαρία θα ήθελα σίγουρα να την ξαναδώ!μου έφτιαξε την βραδιά η παρουσία της πέρα Απο το σεξουαλικο!
Kisses maria!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 02, 2011
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Μέλος
Εγγραφή:
5 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού