Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 182 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπέρα συναθλητες και παλι,απουσιασα για λιγο καιρο και επανηλθα ξανα.
Οι κριτικες που γραφω ειναι περασμενες μερες αλλα ποτε δεν ειναι αργαΜεγάλο χαμόγελο
Μη εχοντας λοιπον της τελευταιες μερες καποιο πεντηνταρικο στην τσεπη για να τιμησω καποιο στουντιο ειπα να κανω μια εξορμηση στην φυλης,τιποτα το σπουδαιο, η ιδιες και οι ιδιες, ξεπετες κυριως ειπα να αλλάξω φορα και να κατέβω φωκαίας οπου παιζουν πολυ ξεπετες εκει αλλα ποτε δεν ξερεις, ειδα δυο τρια σπιτια λοιπον και μπηκα σε αυτο εδω,οι καυλες μου ηταν τοσο μεγάλες ομως που και ξεπετα να εβλεπα θα εμπενα, δυστηχως εκεινη την στιγμη οι καυλες ειχαν φτάσει στο 100 τς εκατο και απο την αλλη η ζεστη που εχει κανει αισθητη την παρουσια της ηταν αρκετο να περασω μεσα χωρις να σκεφτω πρωτα.
Εμφανιστηκε μια κοπελίτσα βουλγάρα, καστανα μαλλια,μετρια προς καλη εμφανιση, εαν δεν ειχα καυλες δεν περναγα αλλα οτι εγεινε εγεινε.
Περασα στο δωματιο που ειναι στο βαθος για να εχω το κεφαλι μου ησυχο εφοσον τα αλλα δωματια ειναι στο σαλονι,δεν προλαβα ομως καλα καλα να ξεντυθω και μπηκε μεσα,φανηκε απο την αρχη ξεπετα αλλα ηταν πολυ γλυκια και αυτο εσωζε την κατάσταση καπως αλλα δεν εφτανε αυτο.Κατευθειαν πιπα,αλλα τι πιπα χρηση χεριου και υπερβολικη χρηση δοντιων εμενα ηταν καυλωμενη μονο και μονο απ της καυλες που είχα οχι για τιποτα αλλο. Ο πονος συνεχιζε να με ενοχλει και ετσι αποφασησα να αρχισουμε,δυο στασεις πισωκολιτο και ιεραποστιλικη, καθολου συμμετοχη εκ μερους της ουτε φωνες ουτε πρωτοβουλιες ουτε τιποτα η καυλα ομως με βασάνιζε,για τελος κα να τελειωσει το βαρετο σεξ της ειπα απλα να μου την παιζει και εγω να βλεπω τον κωλο της το μονο ωραιο στοιχειο που ειχε το σωμα της αρκετα πλαδαρο, θα μου πειτε γιατη περασα, απο την αλλη το φως στο σαλονι σε ξεγελαει καπως.
Απο αποψη καθαριοτητας μετρια σε ολα τα δωματια,η τσατσα η γνωστη που ειναι σε αυτο παντα.
Γενικα η κοπελα ειχε φιλοτιμο δεν με αφησε χωρις να τελειωσω,αλλα και παλι δεν λεει....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 31, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού